امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 25
۰۱:۱۲
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2777
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 130
به گزارش فارس به نقل از وایرد، این شرکت امیدوار است که این سیستم بتواند امنیت کاربران این سایت را در برابر مهاجمان سایبری تضمین نماید. در سال‌های ...

به گزارش فارس به نقل از وایرد، این شرکت امیدوار است که این سیستم بتواند امنیت کاربران این سایت را در برابر مهاجمان سایبری تضمین نماید.

در سال‌های اخیر حساب‌های کاربری کاربران توییتر بارها هک شده و در آخرین رویداد از این دست با هک شدن حساب کاربری خبرگزاری آسوشیتدپرس در این سایت، خبر جعلی مجروح شدن اوباما رییس جمهوری آمریکا در فضای مجازی منتشر و جنجال‌های گسترده‌ای به وجود آورد.

قبل از این حساب‌های کاربری بی بی سی و سی بی اس هم در توییتر هک شده و اخبار و اطلاعات دروغینی در فضای مجازی منتشر شده بود.

در حال حاضر کاربران برای ورود به توییتر تنها باید یک کلمه عبور وارد کنند، اما با تغییر این وضعیت در صورت لاگین کردن کاربران از محلی جدید، پس از وارد کردن کلمه عبور هر کاربر باید کدی را که از طریق پیامک گوشی دریافت می کند وارد نماید.

به بیان دیگر از این پس استفاده از توییتر بدون ثبت یک وسیله الکترونیک برای دریافت کد ورود غیرممکن خواهد بود؛ توییتر می‌گوید از ماه فوریه در اندیشه اعمال این تغییرات بوده است.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار