امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۷:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27778
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «یاسر عثمان» سفیر مصر در رام‌الله شب گذشته با «محمود عباس» در حضور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «یاسر عثمان» سفیر مصر در رام‌الله شب گذشته با «محمود عباس» در حضور «الطیب عبدالرحیم» دبیرکل ریاست تشکیلات خودگردان دیدار کرد.

عثمان در این دیدار نامه «عدلی منصور» رئیس جمهور مصر را که در آن به بررسی اوضاع مصر و نقشه راه توافق شده بین گروه‌های سیاسی پرداخته شده است، تقدیم عباس کرد.

عثمان اظهار داشت که این نامه بر عمق روابط برادرانه بین دو ملت و دو رهبری فلسطینی و مصر و نیز تمایل رهبران مصر به حمایت از این روابط، تاکید دارد.

عباس نیز به نوبه خود احترام به خواسته ملت مصر و حمایت ملت فلسطین و رهبران آن از نقشه راه مصر به گونه‌ای که رضایت ملت و گروه‌های سیاسی مصر با هدف دستیابی به ثبات و شکوفایی این کشور برای ایفای نقش رهبری در منطقه را جلب نماید، مورد تاکید قرار داد.

عباس همچنین عثمان را در جریان آخرین تحولات روند سیاسی در سایه تلاش‌های «جان کری» وزیر خارجه آمریکا برای ازسرگیری مذاکرات سازش فلسطینی و اسرائیلی قرار داد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار