امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۵:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27784
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، در پی انتشار اظهارات برخی منابع فلسطینی در رسانه‌های خبری، ریاست ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، در پی انتشار اظهارات برخی منابع فلسطینی در رسانه‌های خبری، ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین با صدور بیانیه‌ای سخنگویان این تشکیلات را اعلام کرد.

بر اساس این گزارش «یاسر عبدربه» دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادی‌بخش فلسطین(ساف) و «نبیل ابوردینه» سخنگوی رسمی تشکیلات خودگردان مواضع رسمی ساف و تشکیلات خودگردان را بیان می‌کنند.

ریاست تشکیلات خودگردان همچنین تاکید کرد که هر گونه مواضع یا اظهاراتی که غیر از این دو نفر در رسانه‌های خبری منتشر ‌شود، بیانگر مواضع رسمی فلسطین نیست.

از سوی دیگر ابوردینه دیروز اعلام کرد که هنوز برخی موارد به توضیح و پیدا کردن راه‌حل در خصوص ازسرگیری مذاکرات فلسطینی-اسرائیلی نیاز دارد.

وی افزود: اگر امور مطابق آنچه که می‌خواهیم پیش برود در آن صورت کری از «صائب عریقات» و نماینده اسرائیلی برای دیدار در واشنگتن به منظور اجرای گفت‌وگوهای اولیه طی روزهای آینده، دعوت خواهد کرد.

انتهای پیام/ص              
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها