امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27795
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 66
 رحیم مخدومی، نویسنده و مدیر مؤسسه فرهنگی هنری «رسول آفتاب» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره آثار زیر چاپ این ...

 رحیم مخدومی، نویسنده و مدیر مؤسسه فرهنگی هنری «رسول آفتاب» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره آثار زیر چاپ این انتشارات، بیان داشت: مؤسسه رسول آفتاب به دلیل وضعیت گرانی کاغذ و کاهش توان خرید مردم نتوانسته است کتاب‌های تازه خود را منتشر کند.

وی اضافه کرد: آخرین کتابی که از سوی این موسسه منتشر شد به کتاب سومین جشنواره مردمی «رسول آفتاب» با عنوان «رجل سیاسی» اختصاص داشت که در هزار نسخه منتشر و روانه بازار نشر شد.

مخدومی ادامه داد: مؤسسه فرهنگی هنری «رسول آفتاب» در نظر دارد تا در آینده نزدیک کتابی را با عنوان «دعای ماهی کوچولو» برای گروه سنی کودک منتشر کند که مضمون آن نیز به «تفهیم مفهوم دعا برای کودکان» مربوط می‌شود.

به گفته وی، کتاب سرداران شهید همچون شهید «حجت ملا آقایی» و کتاب «تفنگ‌های تخته‌ای» با موضوع زندگینامه شهیدان «احمد و مسلم عبدل علی‌پور» از شهیدان هشت سال دفاع مقدس از جمله آثار زیر چاپ این مؤسسه محسوب می‌شوند که به دلیل گرانی کاغذ چاپ آنها متوقف شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار