امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۵:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27796
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این فراخوان آمده است: زنان بخشی از جمعیت پویا و بالنده کشور را تشکیل می‌دهند که در رشد و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این فراخوان آمده است: زنان بخشی از جمعیت پویا و بالنده کشور را تشکیل می‌دهند که در رشد و سازندگی جامعه نقش مهمی را ایفا می‌کنند. اداره‌کل امور بانوان شهرداری تهران در پی برگزاری چهار دوره جشنواره «زنان و زندگی شهری» در نظر دارد پنجمین دوره این جشنواره را با هدف ثبت جلوه‌ها و حضور زنان در زندگی شهری به‌ویژه نقش زن در نهاد خانواده به عنوان رکن اصلی جامعه، برگزار نماید.

بدین منظور از تمامی علاقه‌مندان به هنر عکاسی و هنرمندان حرفه‌ای دعوت می‌شود با تشریک مساعی در حوزه عکس و ارسال آثار خود، ما را در برگزاری شایسته‌تر این جشنواره اجتماعی، فرهنگی و هنری همراهی نمایند.
موضوعات این جشنواره عبارتند از  1ـ‌ زنان و زندگی اجتماعی (مشارکت‌های اجتماعی در زندگی شهری، راهپیمایی‌ها و مناسبت‌ها، ورزش و اوقات فراغت)، 2ـ زنان و شهرنشینی (حمل و نقل و ترافیک، پارک‌ها و فضای سبز، مراکز خرید و فروشگاه‌ها)، 3ـ زنان و خانواده (نقش زن در خانواده، تربیت فرزندان و تحکیم بنیان خانواده در قالب ترسیم در نقش مادر، همسر و فرزند، مدیریت خانه و خانواده)ٰ 4ـ زنان و فرهنگ و تعلیم و تربیت (نقش‌آفرینی و حضور موثر و فعال زنان در مراکز آموزش و پرورش، مراکز آموزش عالی، جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های هنری، فضاهای فرهنگی هنری از قبیل سینما، تئاتر و موسیقی)، 5ـ نان و توانمندی‌های فرهنگی - اجتماعی (کارآفرینی، خلاقیت و ابتکار).

عکس‌های برگزیده به صورت یک یا چند نمایشگاه در معرض دید شهروندان قرار خواهد گرفت. همچنین عکس‌های برگزیده به صورت یک مجموعه چاپ و منتشر خواهد شد و به تمامی عکاسانی که آثارشان برای نمایشگاه برگزیده می‌شود گواهی شرکت و کتاب نمایشگاه اهدا خواهد شد.

بابت امتیاز نمایش و چاپ آثار در کتاب و انتشارات مربوط به نمایشگاه متمرکز به هر یک از آثار انتخاب شده مبلغ یک میلیون ریال پرداخت خواهد شد.

آخرین مهلت ارسال آثار 15 مرداد 1392 و زمان برگزاری نمایشگاه و تجلیل از برگزیدگان 16 تا 26 شهریور 1392 در باغ‌ موزه قصر خواهد بود.
انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها