امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۷:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27798
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 169
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفته قبل اعلام شد کمپانی دریم ورکز در تدارک ساخت نسخه تازه‌ای از قصه تحسین شده و کلاسیک جان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفته قبل اعلام شد کمپانی دریم ورکز در تدارک ساخت نسخه تازه‌ای از قصه تحسین شده و کلاسیک جان اشتاین بک است.

با آن که اسپیلبرگ ضمن اعلام خبر تولید این فیلم گفت کارگردان آن نخواهد بود، ولی اطرافیان و همکاران وی از او خواسته‌اند خودش امر کارگردانی آن را بر عهده بگیرد.

اسپیلبرگ یکی از طرفداران قصه کلاسیک جان اشتاین بک و نسخه سینمایی آن است که چند دهه قبل جان فورد فیلم معروف خود را بر اساس آن کارگردانی کرد.

قصه این شاهکار ادبی و ضد سرمایه‌داری جان اشتاین بک قبل از این یک بار در سال 1940 توسط جان فورد تبدیل به فیلمی سینمایی شد. این فیلم در حال حاضر،لقب یکی از شاهکارهای تاریخ سینما را گرفته است.

در نسخه اصلی و کلاسیک این فیلم، هنری فوندا در نقش تام جاد بازی کرد. خط اصلی قصه درباره یک خانواده فقیر آمریکایی است که به کار کشاوری مشغول هستند.

مشکلات اقتصادی و بحران ناشی از آن،این خانواده فقیر را مجبور می‌کند تا مثل بسیاری از خانواده‌های دیگر، مزرعه خود در اوکلاهاما را رها و راهی شهر شوند.

جمع خانواده‌ به کالیفرنیا کوچ می‌کند. آرزوی آن‌ها کسب درآمد بیشتر و یک زندگی بهتر است. اما در دوران بحران عمیق اقتصادی، دست‌یابی به چنین‌آرزویی حکم یک آرزوی محال و دور را دارد.

تا قبل از این گفته شده بود که خود اسپیلبرگ نسخه تازه «خوشه‌های خشم» را کارگردانی نخواهد کرد و فقط به عنوان تهیه کننده و مدیر تولید با آن همکاری دارد.

هنور کارگردانی برای فیلم پیدا و انتخاب نشده است و گمانه زنی ها حکایت از آن می‌کند که در پایان کار، خود اسپیلبرگ به عنوان کارگردان پشت دوربین فیلم‌برداری این فیلم خواهد رفت.

فیلمنامه اقتباسی «خوشه‌های خشم» را جین هال نوشته و گفته می‌شود تهیه کنندگان فیلم از کار او بسیار راضی هستند.

هنوز زمانی برای شروع کار فیلم‌برداری نسخه جدید و احیا شده «خوشه‌های خشم» تعیین و اعلام نشده است اما به احتمال زیاد این فیلم برای سال جاری میلادی جلوی دوربین می‌رود.

در عین حال،گمانه‌زنی‌ها درباره بازیگر نقش تام جاد شروع شده است و نام‌هایی مثل برادلی کوپر، رایان رینولدز و کریس پاین در این رابطه شنیده می‌شود.

به نوشته سایت اینترنتی مووی وب ، پس از اعلام خبر تولید «خوشه‌های خشم» جدید توسط کمپانی دریم ورکز ، رسانه‌های گروهی توجه زیادی به این خبر و پروژه نشان داده و بحث ویژه‌ای را در ارتباط با آن شروع کرده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها