امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۹:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27810
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عیسی امامی نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عیسی امامی نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس، گفت: خوشبختانه امروز کشورمان به برکت وجود نظام مقدس اسلامی و اندیشه‌های ناب حضرت امام(ره) و همچنین هدایت‌های رهبر فرزانه انقلاب و بصیرت مردم از ثبات سیاسی مستمر برخوردار است. این اندیشه توانست امروز تا مرزهای آفریقا، خاورمیانه و حتی اروپا و آمریکا نفوذ کند.

وی افزود: مقاومت امروز لبنان، انتفاضه در فلسطین و بیداری اسلامی که در ابتدا تلاش شد موج دموکراسی و بهار عربی خوانده شود، حدیث مفصل از این اندیشه‌های ناب است که چنان وحشت و اضطرابی در دل دشمنان انداخته است که تهدید و تحریم‌های فلج‌کننده را اعمال کرده‌اند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: با همت فرزندان امام(ره) و ولایت با روحیه مقاومت و استقلال‌طلبی دستاوردها و افتخارات وزینی را در عرصه‌های علمی، تکنولوژی و فنآوری نظیر نانو، پزشکی، هسته‌ای، دفاعی، هوافضا و بخش‌های مختلف دیگر به دست آوردیم. بنابراین حفظ و صیانت از آرمان‌ها،‌ارزش‌ها و دستاوردهای بدست آمده تکالیف مجلس و دولت را افزون کرده است.

نماینده مردم گرگان در خانه ملت، خاطرنشان کرد: مشارکت مردم در انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری بیانگر بلوغ سیاسی و اوج غرور ملی بود. برنده واقعی و اصلی این انتخابات نظام، ولایت و مردم بوده‌اند که حماسه سیاسی را خلق کرده‌اند.

امامی ضمن تبریک انتخاب روحانی به عنوان یازدهمین رئیس جمهوری کشور گفت: امیدوارم حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی که با شعار تدبیر و امید و منطق و عدالت توانست آرا و اعتماد مردم را جلب کند، با استعانت از خداوند منان و استفاده از نیروهای کارآمد و اثربخش و ولایت‌مدار و همچنین تعامل با قوا به ویژه مجلس شورای اسلامی فرصت را غنیمت شمرده و خدمات مؤثری را انجام دهد.

وی خطاب به روحانی اظهار داشت: انتظار می‌رود که سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری، سند چشم‌انداز، اسناد بالادستی، قانون برنامه‌ را به صورت جدی و عملیاتی در دستور کار خود و دولت منتخب قرار دهید و مجلس آمادگی خود را در جهت تأمین نیازهای قانونی جنابعالی اعلام می‌دارد.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: توصیه بعدی من توجه به نقاط ضعف در دولت نهم و دهم است که در ابتدای سال از سوی مقام معظم رهبری آن را به رئیس جمهور آینده توصیه کردند و انتظار می‌رود تا دولت بعدی به آن توجه ویژه داشته باشد. جناب آقای روحانی کافی است که شما به هدایت و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب توجه داشته باشید و از حمایت ایشان بهره‌مند شوید به امید خدا موفق خواهید شد.

عضو کمیسیون بودجه مجلس افزود: با توجه به نامگذاری دهه چهارم انقلاب به نام پیشرفت و عدالت از سوی مقام معظم انقلاب لازمه تحقق این مهم رشد متوازن است که این با عدالت سازوگارترند یعنی رشد در بخش‌های مختلف و در تمام نقاط کشور.

وی ادامه داد: برابر با ماده 180 قانون برنامه پنجم توسعه دو درصد از درآمدهای عمومی در جهت محرومیت‌زدایی به مناطق محروم اختصاص پیدا کند. انتظار می‌شود شما و دولت آینده با استفاده از ظرفیت‌های قانونی و همچنین اجرای صحیح و دقیق سیاست‌های کلی اصل 44 در جهت رفع محرومیت گام‌های مؤثری را در ارتباط با استان‌های محروم کشور بردارید.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار