امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27815
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محسن صرامی فروشانی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در نطق میان ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محسن صرامی فروشانی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس گفت: همه می‌دانیم که برخی از مسئولین پایتخت‌نشین که از دیرباز از اقشار ذیل‌نشین جامعه بوده‌اند امروز چه می‌دانند که اتوبوس بدون کولر، نسخ دارویی گران و افزایش قیمت اقلام غذایی به صورت روزافزون و صد مشکل دیگر یعنی چه؟ آیا این مسئولین می‌دانند استحکام پایه‌های میز‌های آنها از حضور همین مردم است؟

وی افزود: آیا وزیر بهداشت و درمان می‌داند که نبود داروهای اساسی و گرانی داروهای موجود باعث شده تا مردم با بیماری خود فقط باید مرگ را از خدا طلب کنند و آیا مسئولین بیمه می‌دانند معوقات بیمه‌ای بعد از 8 ماه انگیزه کاری طبابت و تقلب‌های فاحش در انواع رادیو‌گرافی‌ها و کارهای آزمایشگاهی را باعث می‌شود؟

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: چرا مسئولین بهداشت و درمان و گمرک کشور با تعامل، داروهای انبار‌شده در گمرک که در دمای بالاتر از 50 درجه سمی می‌شوند را ترخیص نمی‌کنند. بنده معتقدم کسانی که به امنیت بهداشتی و سلامتی جسمی مردم اهمیت نمی‌دهند از هر دشمنی دشمن‌ترند و این خیانت خیانتی فاحش است.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نگاه عمیق به افزایش چندصد‌ درصدی قیمت‌ داروها در بیماری‌های خاص این مهم را نشان می‌دهد که چرا برای جلوگیری از بیماری فراگیر MS که از حد متوسط جهانی در حال عبور است بودجه پژوهشی لازم تخصیص پیدا نمی‌کند.

صرامی فروشانی ادامه داد: یک روز در مجلس تحقیق و تفحص برای اوقاف کلید خورد، همه را رابط کردند که این تحقیق و تفحص شکل نگیرد و گفتند طاق آسمانی اوقاف ترک بر می‌دارد و ضرر به اسلام و مسلمین مترتب می‌شود ولی امروز که روزهای پایانی مدیریت ضعیف اوقاف کشور است و همان تحقیق و تفحص در حال شکل‌گیری است هیچ کس واسط نمی‌شود و یکی از مسئولین ارشد این نهاد می‌گوید که اگر به نتیجه‌ای رسیده اید تحقیق و تفحص را انجام دهید. سوال و ابهام اینجاست که چرا در پایان کارتان و برچیده شدن بساط به انزوا کشیدن اوقاف توسط شما و تخلفات آشکار و نهانتان زبان درآورده‌اید.

وی افزود: حال می‌فهمم که آن التماس‌ها برای تثبیت پایه‌های میزهای تخلف و کم‌کاری بوده و نه ضرر به اسلام و مسلمین و اینجاست که باید بگویم مظلوم اسلام.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها