امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۲۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27839
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 177
اسد‌الله عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه تا به امروز چهار مرحله از مطالبات بازنشستگان کشوری این مبلغ بر اساس قانون مدیریت ...

اسد‌الله عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه تا به امروز چهار مرحله از مطالبات بازنشستگان کشوری این مبلغ بر اساس قانون مدیریت خدمات کشوری، به حساب بازنشستگان واریز شده است و بنا داریم پنجمین مرحله از مطالبات را در دولت دهم پرداخت کنیم.

وی تصریح کرد: اعتبارات پرداخت مطالبات بازنشستگان کشوری تأمین شده است که در هفته آینده مبلغ 2 میلیون ریال به بازنشستگان مورد نظر پرداخت می‌شود.

عباسی بیان داشت: یکی دیگر از اقدامات انجام شده از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اجرای بیمه طلایی ویژه بازنشستگان کشوری بوده که سال گذشته بازنشستگان از این خدمات استفاده می‌کردند ولی امسال با تأمین اعتبارات و دستور رئیس جمهور افراد تحت تکفل بازنشستگان نیز تحت پوشش بیمه طلایی قرار گرفته‌اند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطر نشان کرد: بیمه طلایی بازنشستگان کشوری به همراه خانواده‌هایشان از ابتدای تیر آغاز شده است که در این زمینه بیش از یک میلیون و 150 هزار نفر از خدمات بیمه طلایی بهره‌مند می‌شوند.

عباسی تأکید کرد: فرهنگیان بازنشسته نیز جزء بازنشستگان کشوری محسوب می‌شوند و آنها نیز از تسهیلات بیمه طلایی بهره‌مند هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها