امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27852
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «المسلة»، «مقتدا صدر» رهبر جریان صدر، دیروز دستور آماده‌باش «جیش‌المهدی» ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «المسلة»، «مقتدا صدر» رهبر جریان صدر، دیروز دستور آماده‌باش «جیش‌المهدی» را برای یاری‌رساندن به دین و مذهب صادر کرد.

وی طی بیانیه‌ای در خطاب به جیش‌المهدی گفت: ما و شما برای یاری‌رساندن به دین و مذهب در حالت آماده‌باش باقی می مانیم و شما را منع می‌کنم از غرق شدن در دنیای دنی! دین و مذهب ما از ما می‌خواهد که همواره مطیع باشیم.

در ادامه این بیانیه به اعضای جیش‌المهدی درباره معصیت هشدار داده شده و به آنها گفته شده است: معصیت مانند کرمی است که پیکر شما را خواهد کرد و ما از شما می‌خواهیم که فرزندان هدایت باشید و خود، عقلها و قلبهایتان را تقویت و تحکیم کنید.

مقتدا صدر درباره بروز شکاف در صفوف طرفدارانش هشدار داد و از آنها خواست که نه تنها برای خاندان صدر یا عراق که به خاطر امام زمان (عج) اتحاد خود را حفظ کنند و به وظایف و مسئولیت‌های خود عمل کنند.

وی در ادامه از کسانی که از جریان صدر جدا شده‌اند، انتقاد کرد و گفت: به رغم آنکه برخی از اعضای ما دچار لغزش شده‌اند و پشت دشمنانمان و اموال و دارایی‌های آنها و دنیای دنی قرار گرفته‌اند اما این مسئله ما و شما را از هم دور نمی‌کند و شما نیز باید از طریق کمیته‌ها به زیر چادر آل صدر بازگردید.

مقتدا صدر از سال 2007، فعالیت «جیش‌المهدی» را به حالت تعلیق در آورد و این تعلیق همچنان ادامه دارد.

وی در 8 ژوئیه با صدور حکمی، دستور تشکیل کمیته ناظر بر جیش‌المهدی را صادر کرد تا مسائل مختلف مربوط به این شاخه نظامی جریان صدر را پیگیری کند و ریاست آن را نیز به «حازم الاعرجی» سپرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها