امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27858
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پایگاه رسمی جریان «تمرد» مصر، از درخواست سازمان جاسوسی آمریکا برای دیدار با «محمد مرسی» رئیس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پایگاه رسمی جریان «تمرد» مصر، از درخواست سازمان جاسوسی آمریکا برای دیدار با «محمد مرسی» رئیس جمهور برکنار شده مصر خبر داد.

تمرد به نقل از منابع نزدیک به مقامات ارشد مصر گزارش داد که تعدادی از رهبران اخوان المسلمین با فرماندهان نظامی این کشور تماس گرفته و از ارتش خواسته اند که به کمیته‌ای از سازمان جاسوسی آمریکا اجازه دهند تا با رئیس جمهور برکنار شده دیدار کنند.

این منابع تأکید کردند که فرماندهان ارتش مصر با این درخواست مخالفت کردند و تأکید کردند که مرسی به دلیل اتهامات حساسی که به او وارد شده تحت بازجویی قرار دارد.

جریان تمرد گزارش داد که با وجود اصرار فرماندهان اخوان برای دیدار هیئت آمریکایی با مرسی اما ارتش با رد این درخواست تأکید کرده که اجازه دخالت خارجی در امور داخلی کشور را به کسی نخواهد داد.

بعد از برکناری مرسی وی و تعدادی از رهبران اخوان المسلمین در حصر به سر می‌برند، جریان تمرد گزارش داد که مرسی در ویلایی نظامی قرار دارد که پیشتر محل سکونت یکی از فرماندهان ارشد ارتش مصر بوده است.

تمرد افزود: مرسی به آزادی در این ویلا تردد می‌کند و نیازهای اولیه او برآورده می‌شود و رفتار مناسبی با او صورت می‌گیرد و تنها برقرار کردن ارتباط تلفنی و داشتن تلفن همراه از او منع شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها