امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2786
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 220
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سلولار – نیوز در بسیاری از نقاط جهان گوشی‌ تلفن هوشمند بیشترین سهم از مجموع تلفن‌های همراه عرضه شده در بازار را به ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سلولار – نیوز در بسیاری از نقاط جهان گوشی‌ تلفن هوشمند بیشترین سهم از مجموع تلفن‌های همراه عرضه شده در بازار را به خود اختصاص دادند و تعداد آن‌ها نسبت به گوشی‌ معمولی و ارزان‌قیمت عرضه شده بیشتر بود. 
با این وجود در بخش گوشی‌ هوشمند باید توجه داشت که این سری از محصولات هم به سه دسته ارزان، متوسط و گران تقسیم می‌شوند.
عرضه گوشی‌ هوشمند ارزان با قیمت کمتر از 250 دلار رشد صعودی خواهد داشت و در حالی که طی سال 2013 میلادی پیش‌بینی می‌شود، تعداد این دسته از گوشی‌های هوشمند در بازار جهانی به 259 میلیون دستگاه برسد، در سال 2018 میلادی شاهد عرضه 788 میلیون دستگاه از آن‌ها خواهیم بود.
مرکز تحقیقاتی ABI Research ضمن اعلام اطلاعات یادشده توضیح داد که گوشی‌های هوشمند متوسط با قیمت کمتر از 400 دلار و گوشی‌های هوشمند گران با قیمت بیشتر از 400 دلار هم در این دوره زمانی سیر صعودی دنبال خواهند کرد.
این مرکز توضیح داد که در سال 2013 میلادی شاهد عرضه 653 میلیون دستگاه از این نوع گوشی‌ها خواهیم بود که احتمال می‌رود تعداد آن‌ها در سال 2018 میلادی به 925 میلیون دستگاه برسد.

مایکل مورگان (Michael Morgan) تحلیلگر برتر مرکز ABI در این خصوص توضیح داد: در حالی که تلفن‌های همراه معمولی برای بقا در بازار جهانی در حال از دست دادن بازار خود هستند، گوشی‌های هوشمند ارزان به ابزاری برای اوپراتورها تبدیل شده‌اند که درآمدهای آن‌ها را افزایش می‌دهند.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها