امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۸:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27868
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 131
«محمد بابایی» مدیر بخش دارالکتابه نمایشگاه قرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از برگزاری نشست ...

«محمد بابایی» مدیر بخش دارالکتابه نمایشگاه قرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از برگزاری نشست مصححان قرآن کریم در نمایشگاه قرآن خبر داد و گفت: نشست مصححان قرآن کریم با رویکرد هنری، یکشنبه 30 تیر‌ماه 1392 در نمایشگاه قرآن برگزار می‌شود.

وی از تجلیل از مصححان برتر خبر داد و گفت: در این مراسم از مصححان برتر یکسال گذشته تقدیر به عمل خواهد آمد.

بابایی از برگزاری نشست کاتبان قرآن کریم در روز دهم مرداد‌ماه 1392 خبر داد و گفت: نشست کاتبان قرآن کریم با عنوان «کتابت قرآن حلقه مفقوده آموزش قرآن» 10 مرداد‌ماه 1392 در سالن نشست‌های «شهید شهریاری» نمایشگاه قرآن برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه هنر کتابت قرآن کریم یکی از موضوعات مهم در زمان «پیامبر(ص)» بوده است، افزود: یکی از موضوعات مهم در زمان «پیامبر(ص)» کتابت قرآن کریم بوده، اما امروزه این امر رو به فراموشی است، از این رو موضوع این نشست را «کتابت قرآن حلقه فراموش شده» انتخاب کرده‌ایم.

مدیر بخش دارالکتابه نمایشگاه قرآن از حضور 80 کاتب قرآن در این همایش خبر داد و گفت: این همایش با حضور بیش از 80 نفر از کاتبان قرآن کریم از 20 استان کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها