امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۷:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2787
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 221
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر سید حسن فیروز‌آبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح طی سخنانی درخصوص اقدامات اخیر دولت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر سید حسن فیروز‌آبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح طی سخنانی درخصوص اقدامات اخیر دولت اردن در همکاری با آمریکا و رژیم صهیونیستی، گفت: حکومت پادشاهی اردن هاشمی با قرار دادن فضای هوایی خود در اختیار هواپیماهای اشغالگر قدس خیانت خود به فلسطین را کامل کرده است.

عضو شورای عالی امنیت ملی همچنین گفت: باز کردن مرزهای اردن هاشمی به روی القاعده برای کشتار مردم در سوریه، اعتبار آن کشور را نزد مسلمانان بشدت تنزل داده است.

وی در خصوص همکاری اردن با متجاوزان غربی و صهیونیست‌ها افزود: بعد از متنبه شدن کشورهای دیگر همسایه سوریه، این نشانه ارزیابی غلط اردن از وضعیت منطقه است که دست به همکاری نظامی با القاعده زده است.

فیروز‌آبادی اذعان داشت: در حالیکه اتحادیه عرب مساله سوریه را سیاسی می‌داند، اقدامات نظامی اردن، خود ایجاد خدشه در جهان عرب توسط این کشور عربی به حساب می‌آید و مصالح امت اسلامی را تهدید می‌‌کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان با اشاره به شکست خوردن متجاوزان سوریه در جبهه‌های مختلف خطاب به سردمداران کشورهای منطقه تاکید کرد: مقامات پادشاهی اردن از چشمداشت صهیونیست‌ها به اشغال بخشی از سرزمین اردن بی‌اطلاع نیستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها