امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۱۴:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27877
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشارات نیستان کتابی با عنوان «دیروز بارانی» را چاپ و روانه بازار نشر ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشارات نیستان کتابی با عنوان «دیروز بارانی» را چاپ و روانه بازار نشر کرد که شامل دو فیلمنامه می‌شود.

این دو فیلمنامه کاری مشترک از مجید مجیدی و سید مهدی شجاعی است که در ژانر فیلم کودک نوشته شده است. این کتاب شامل دو فیلمنامه با نام‌های دیروز بارانی و آخرین آبادی می‌شود.

در فیلمنامه دیروز بارانی ماجرای دو پسربچه با نام‌های هاشم و علی ماشاء الله روایت می‌شود که برای تامین زندگیشان و به دست آوردن هزینه‌های خانواده، کاغذ جمع می‌کنند.

فیلمنامه آخرین آبادی نیز راوی ماجرای یک مربی کانون است که برای رساندن کتاب و نمایش فیلم به روستاهای مختلف سفر می‌کند و این داستان ماجرای سفر او به یک روستا در یک زمستان سخت است.

انتشارات کتاب نیستان این کتاب را در 5هزار نسخه و 115 صفحه با قیمت 6 هزار تومان منتشر کرده است و علاقه مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند با شماره‌های 22612443-5 تماس بگیرند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها