امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27882
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۰
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در تجمع امروز اهالی صنوف قانونی جلوی درب وزارت ارشاد محسن روزبهانی یکی از اعضای هیئت مدیره گفت: 30 سال در سینما کار ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در تجمع امروز اهالی صنوف قانونی جلوی درب وزارت ارشاد محسن روزبهانی یکی از اعضای هیئت مدیره گفت: 30 سال در سینما کار کردم چند بار موفق به دریافت جایزه شدم اما تنها 8 ماه است که دفترچه بیمه دارم به عنوان یکی از اعضای خانه سینما به ما هیچ توجهی نمی‌شود، دستیاران من حتی اجازه ورود به خانه سینما را هم نداشتند.

وی در ادامه تأکید کرد: این نوع مدیریت هیچ کمکی به اصناف و بدنه سینما نمی‌کند دوستان از این مدیریت دست بردارید.

در ادامه این تجمع حبیب کاوش تهیه‌کننده و کارگردان ادامه داد: 20 سال مدیریت کردید نه امنیت شغلی و نه بیمه بیکاری را برای اهالی سینما فراهم کردید بهتر است مدیریت سینما را رها کنید و آن را به اهالی سینما بسپارید.

وی در ادامه تأکید کرد: زمانیکه فیلم‌های گشت ارشاد و زندگی خصوصی از اکران پایین آمد هیئت مدیره خانه سینما چه کرد علیرغم اینکه سکوت کرد به نوعی از عملکرد آنها دفاع کردند.با آنها قراردادهای خوب و درشت بستند و برای همان‌ها فیلم ساختند.

وی در خاتمه تأکید کرد: این نوع مدیریت در خانه سینما خیانت است، 20 سال است که خانه سینما به دست شما مدیریت می‌شود .حالا اجازه بدهید خودمان مدیریت کنیم.
انتهای پیام/ ا
 
   
 
   
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها