امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27887
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۰
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در سفر دیروز خود به اصفهان از نزدیک در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در سفر دیروز خود به اصفهان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی شهرستان نجف آباد قرار گرفت.

لازم به ذکر است در این بازدید از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی که به همت بسیج سازندگی سپاه صاحب الزمان(عج) محقق شده بود، فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) و مسئول بسیج سازندگی استان نیز حضور داشتند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه و در جریان بازدید از این طرح‌ها گفت: امسال طرح‌های بسیج سازندگی در سراسر کشور تفاوتی جدی با سال‌های گذشته دارد.

وی همچنین در حاشیه بازدید خود از طرح‌های اقتصاد مقاومتی شهرستان نجف آباد در روند اجرای بومی‌سازی و مشابه‌سازی دستگاه‌های خارجی توسط متخصصان بسیجی قرارگرفت.

به گزارش فارس، در این بازدید در راستای بهره‌گیری از علم و دانش بومی، راهکارهایی توسط این مقام مسئول عنوان شد.

از جمله پروژه‌ها و طرح‌هایی که رئیس سازمان بسیج مستضعفین در شهرستان نجف‌آباد از آنها بازدید کرد می‌توان به طرح‌های پرورش مرغ، پرورش بلدرچین، اجرای طرح ورمی کمپوست اشاره کرد.

همچنین سردار محمدرضا نقدی از پروژه‌های دیگری چون مراکز ترویجی مرغ بومی، راه‌اندازی کارگاه‌های تولید کود ورمی کمپوست، راه‌اندازی کارگاه‌های پرورش قارچ خوراکی، راه‌اندازی مراکز ترویجی جوجه‌کشی و همچنین بافت تابلو فرش‌های نفیس بازدید کرد.
انتهای پیام/63001/ع30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها