امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۴:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27900
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 46
مجید گروسی دبیرکل جبهه جوانان ایران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به تشکیل احزاب فراگیر از سوی برخی ...

مجید گروسی دبیرکل جبهه جوانان ایران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به تشکیل احزاب فراگیر از سوی برخی گروه‌ها اشاره کرد و گفت: آنهایی که چند سال پیش مدعی بودند که دیگر حزب فایده‌ای ندارد امروز دم از تشکیل حزب فراگیر می‌زنند بنابراین چنین بحث‌هایی که یک شبه مطرح و بدون هیچ‌گونه تدبیری به سرانجام می‌رسد بی‌فایده است.
 
وی افزود: وجود حزب و تشکیلات حزبی برای پیشرفت کشور خوب و مفید است اما فراگیر کردن احزاب‌ که در معنی روان‌تر می‌توان گفت، تک قطبی کردن فضای سیاسی کشور مضر و بنده با چنین طرح‌هایی مخالف هستم.
 
دبیرکل جبهه جوانان امروز با تاکید بر دیدگا‌های مختلف مطرح بین دو جناح اصلاح‌طلب و اصولگرا اظهار داشت: دیدگاه‌های مختلف در بین جناح‌ها سبب تفاوت و ایجاد راه‌های مختلف می‌شود در نتیجه نمی‌توان احزاب را فراگیر کرد چراکه اگر چنین اتفاقی رخ دهد احزاب دچار بن‌بست سیاسی می‌شوند.
 
گروسی در ادامه به آسیب شناسی احزاب فعلی کشور پرداخت و گفت: متاسفانه در حال حاضر بیش‌تر حزب‌های ما برنامه منظم و مدونی ندارند و به همین دلیل از اقبال مردمی برخوردار نیستند.
 
وی در پایان تاکید کرد: احزاب برای اینکه عملکرد بهتری داشته باشند باید ضمن داشتن کارگاه‌های آموزشی و تربیتی به طور تشکیلاتی و منظم اداره شوند.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار