امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۴:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27903
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 47
بیژن مقدم مدیرمسئول روزنامه جام‌جم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره گمانه‌زنی‌های رسانه‌های ...

بیژن مقدم مدیرمسئول روزنامه جام‌جم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره گمانه‌زنی‌های رسانه‌های اصلاح‌طلب درباره کابینه یازدهم علی‌رغم درخواست آقای روحانی در پرهیز از این موضوع اظهار داشت: جریان‌ اصولگرا اساساً در مورد کابینه یازدهم به دنبال سهم‌خواهی و تحمیل نظرات خود نیست.

مدیرمسئول روزنامه جام‌جم با تأکید بر اینکه آقای روحانی باید در چینش کابینه‌اش کاملاً آزاد باشد، تصریح‌کرد: درواقع آقای روحانی باید همان مدلی که متناسب با اهداف خود دارد تنظیم و کابینه و افراد مدنظرش را معرفی کند؛ بنابراین هیچ کس از بیرون نباید فشار آورد و افرادی را تحمیل کند که بعداً آقای روحانی نتواند پاسخگو باشد.

*ضرورت تیم اقتصادی و تیم سیاسی هماهنگ در دولت روحانی

وی با بیان اینکه در حوزه‌های سیاسی و اقتصادی باید بیشتر به این مسئله توجه شود، یادآورشد: انتظار مردم از آقای روحانی این است که تیم هماهنگ اقتصادی در همه بخش‌های وزارتخانه‌ای، بانک مرکزی و احیانا مدیریتی، برنامه‌ریزی به کار بگیرد تا بتوانند وضعیت اقتصادی کشور را به سامان برسانند.

مقدم بر همین اساس همگن بودن تیم اقتصادی و همچنین تیم سیاسی آقای روحانی را مسئله بسیار مهمی عنوان و اضافه‌کرد: اصولگراها در این زمینه ناظرند و فشاری وارد نمی‌کنند اما جریان اصلاح‌طلب مقداری سهم‌خواهانه به دنبال این است تا افرادی را به دولت یازدهم تحمیل کند.

مدیرمسئول روزنامه جام‌جم در پایان خاطرنشان‌ کرد: نباید در این زمینه تحمیل صورت گیرد همانطور که در مورد آقای عارف این فشارها وجود داشت که وی حتماً باید معاون اول شود در حالی که شاید خود آقای عارف چنین نظری نداشته باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها