امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27908
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 85
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمد نبی حبیبی، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان جلسه شورای مرکزی حزب موتلفه ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمد نبی حبیبی، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان جلسه شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اظهار تأسف از تعرض یک زن بدحجاب در شمال تهران به یک خانم محجبه آمر به معروف و ناهی از منکر اظهارداشت: رعایت حجاب در جامعه اسلامی علاوه بر وظیفه و دستور شرع مقدس اسلام یک قرارداد اجتماعی است که متخلف از آن نباید آنچنان احساس امنیت کند که به ناهی از منکر تعرض کند.

دبیرکل حزب مؤتلفه تصریح‌کرد:‌ از دستگاه قضایی و مأموران انتظامی انتظار داریم که اجازه تکرار این رفتارها را به متخلفین از شرع و قانون ندهند و با مرتکب این اقدام قاطعانه برخورد کنند تا برای دیگر متخلفین درس عبرت باشد.

وی با اعلام حمایت از مواضع دبیرکل حزب‌الله لبنان نسبت به جایگاه حزب‌الله در جبهه مقاومت، نسبت به توطئه تجزیه کشورهای اسلامی توسط آمریکا و انگلیس هشدار داد و افزود: استراتژی تجزیه کشورهای اسلامی منطقه به بخش‌های شیعه و سنی برای نهادینه و پایدار کردن جنگ مذهبی در بین جوامع اسلامی است و باید همه اندیشمندان و نخبگان جوامع اسلامی علیه این توطئه بسیج شوند.

حبیبی در خصوص ادامه بحران سیاسی در مصر نیز گفت: تا دخالت کشورهای آمریکا و انگلیس و عوامل آنها در مسائل داخلی مصر قطع نشود، ملت مصر روی آرامش را نخواهد دید؛ کودتای ارتش مصر با هر نیتی که صورت گرفته باشد برای مصر یک گام به عقب تلقی می‌شود و همانطوری که قبلاً هم یادآوری کرده‌ایم سران اخوان المسلمین هم باید از جریانات اخیر درس گرفته باشند که امتیاز دادن به آمریکا و رژیم اسرائیل حد یقفی نخواهد داشت و باید همتشان را صرف حفظ و تداوم انقلاب اسلامی و ضد صهیونیستی مردم مصر کنند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی حمله ارتشیان رژیم بحرین به تجمعات آرام و سیاسی مردم بحرین را محکوم و تاکید کرد: به‌کار بردن گلوله به‌جای منطق، مخالفین بحرین را استوارتر و در راه هدفشان که استقلال بحرین از سلطه رژیم آل خلیفه است مصمم‌تر می‌سازد.

وی همچنین حمله تروریست‌های مزدور به بارگاه حضرت زینب(س) در سوریه را محکوم و آینده تروریست‌ها و سلفی‌های حمله کننده به این اماکن مقدس را تاریک و منفور ملت‌ها دانست و از‌ ارتش و مردم سوریه خواست که انتقام این هتک حرمت‌ها را از این عناصر مزدور بگیرد.

حبیبی با اشاره به ادامه تظاهرات ضد نژادپرستی در آمریکا و محکوم کردن تبرئه سرباز قاتل یک سیاه پوست، افزود: ملت آمریکا از عملکرد دولتمردان آمریکا ناراضی است و هر روز به بهانه‌ای این نارضایتی را در قالب تجمع ابراز می‌دارد.

دبیرکل حزب مؤتلفه در مورد سالگرد حمله موشکی ناو هواپیمابر آمریکا به هواپیمای مسافری ایران نیز افزود: این صفحه ننگ برای همیشه تاریخ در دفتر قطور جنایات آمریکا باقی خواهد ماند، این جنایت خط بطلانی است بر همه ادعاهای دولتمردان آمریکا در مورد حقوق بشر و امثال این ادعاها.

وی درباره اظهار علاقه اخیر برخی از مقامات انگلیسی راجع به ارتباط با ایران عنوان کرد: دخالت انگلیسی‌ها در حوادث فتنه سال 88 و سایر شیطنت‌های آنها از اموری است که قبل از تقاضاهای جدید باید از طرف آنها جبران شود.

حبیبی با اشاره به افزایش امضاء‌کنندگان نامه کنگره آمریکا در حمایت از گفت‌وگو با ایران به یک سوم اعضای کنگره گفت: کنگره آمریکا دست از سیاست چماق و هویج بردارد و به‌جای تشویق دولت آمریکا به گفت‌وگو با لغو تحریم‌ها موانع گفت‌وگو را برطرف سازد.

دبیرکل حزب مؤتلفه در پایان به رسمیت نشناختن حاکمیت اسرائیل در سرزمین‌های اشغالی فراتر از مرزهای 1967 و مخالفت اروپا با توسعه شهرک سازی اسرائیل در این مناطق را گام مهمی در مهار اقدامات توسعه طلبانه رژیم نژاد پرست اسرائیل دانست و تأکید کرد: مردم مسلمان دنیا در روز قدس بار دیگر این نوع اقدامات اسرائیل را محکوم خواهند کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها