امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27911
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 57
مسعود اخوان در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: مشتاقان زیارت عتبات عالیات تا ساعت 24 امشب می‌توانند برای اعزام ثبت نام کنند و این مهلت تمدید ...

مسعود اخوان در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: مشتاقان زیارت عتبات عالیات تا ساعت 24 امشب می‌توانند برای اعزام ثبت نام کنند و این مهلت تمدید نمی‌شود.

وی ادامه داد: فردا نتایج اعلام می‌شود و سه شنبه نیز می‌توانند ثبت نام نهایی خود را انجام دهند.

مدیر کل عتبات عالیات افزود: قیمت‌های این دوره از اعزام‌ها مانند دوره قبل است و هیچ تفاوتی نداشته است و اعزام‌ها در شهریور و مهر ماه انجام می‌شود.

اخوان ادامه داد: مشتاقانی که علاقه دارند در شب‌های قدر در حرم علوی(ع) و حرم حسینی(ع) حضور داشته باشند می‌توانند بدون پیش ثبت‌نام و با مراجعه به دفاتر خدمات زیارتی یا ثبت نام از طریق اینترنت جهت اعزام خود از اول مرداد تا 28 مرداد اقدام کنند.

وی در خصوص اعزام به عتبات عالیات در شب‌های قدر گفت: تلاش کردیم تا ظرفیت اعزام‌ها را برای این ایام افزایش دهیم تا تمام افرادیکه تمایل دارند در این ایام در عتبات عالیات حاضر شوند بدون محدودیت اعزام شوند.

مدیرکل عتبات عالیات تصریح کرد: پیش بینی می‌کنیم همه کسانی که تمایل دارند به عتبات اعزام شوند مشکلی برای اعزام آنها وجود نداشته باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار