امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27915
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 58
محمد لاریجانی در حاشیه گازرسانی به روستاهای افجه،انباج،هنزک و سیرک در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: پروژه گازرسانی به این روستاها حدود ...

محمد لاریجانی در حاشیه گازرسانی به روستاهای افجه،انباج،هنزک و سیرک در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: پروژه گازرسانی به این روستاها حدود 5 میلیارد تومان هزینه داشته است و تا 10 روز آینده علمک های گاز در این روستاها نصب می شود.

وی ادامه داد: پروژه های عمرانی در شهرستان شمیرانات نسبت به 4 سال گذشته 300 تا 700 درصد نسبت به 4 سال گذشته رشد داشته است.

لاریجانی با بیان اینکه به بیش از 60 درصد روستاهای شهرستان گازرسانی شده است بیان داشت: شهرستان شمیرانات 38 روستا دارد که تا کنون 24 روستا گازرسانی شده است و در روستاهای دیگر نیز مراحل گازرسانی در حال انجام است.

تا پایان سال 93 تمام روستاهای شهرستان شمیرانات از گاز طبیعی بهره مند می شوند

در ادامه قاسم مولایی، بخشدار لواسانات اظهار داشت:  این بخش به دو دهستان کوچک و بزرگ تقسیم می شود که در خرداد سال 91 بخش شهری دهستان کوچک از گاز بهره مند شد و امروز نیز 4 روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

وی ادامه داد: 7 روستای دیگر نیز در مرحله انتخاب پیمانکار هستند که تا چند ماه آینده مراحل اجرایی گازرسانی به این روستاها نیز انجام می شود.

مولایی بیان داشت: تا پایان سال 93 تمام بخش لواسانات از گاز طبیعی شهری بهره مند می شوند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها