امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27920
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن عباسی گفت: روز گذشته 29 تیر در ساعت 20:31 خبری مبنی بر برخورد یک دستگاه خودروی سواری با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن عباسی گفت: روز گذشته 29 تیر در ساعت 20:31 خبری مبنی بر برخورد یک دستگاه خودروی سواری با یک دستگاه موتورسیکلت و عابر در خیابان شهید رجایی ایستگاه پل پیچ به مرکز اورژانس تهران مخابره شد.

وی ادامه داد: اورژانس تهران پس از دریافت خبر سریعاً 2 دستگاه آمبولانس به محل تصادف اعزام کرد، تکنسینهای اورژانس تهران نیز با حضور در محل حادثه، 2 نفر سرنشین موتورسیکلت و یک نفر عابر را با انجام اقدامات درمانی مناسب به بیمارستان لقمان انتقال دادند.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران گفت: به گفته مأموران اورژانس و طبق اظهارات شاهدان حاضر در محل حادثه، خودروی سواری پس از برخورد با موتورسیکلت قصد فرار داشت که به علت سرعت زیاد و عدم کنترل وسیله نقلیه با یک عابر برخورد کرد و متواری شد.

عباسی افزود: پلاک خودروی سواری متواری شده در حین تصادف از خودرو جدا شده است و مأموران نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی این موضوع را پیگیری خواهند کرد.

سقوط آسانسور در خرمدشت

وی همچنین از سقوط آسانسور در منطقه خرمدشت آبعلی خبر داد و گفت: ظهر روز گذشته 29 تیر، آسانسور کارگاهی واقع در خیابان سینا از طبقه دوم سقوط  کرد.

عباسی گفت: ساعت 15:30 این خبر به مرکز اورژانس تهران اعلام و 2 دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران ادامه داد:تکنسین‌های اورژانس تهران پس از رسیدن به محل معاینه‌های لازم و اقدامات اولیه درمانی را برای 3 مصدوم داخل آسانسور که دچار تروماهای متعدد شده بودند انجام دادند.

وی افزود: این مصدومان چون به خدمات دیگری نیاز داشتند. یک دستگاه آمبولانس دیگر نیز درخواست کردند.که با حضور سومین آمبولانس تکنسینهای اورژانس تهران با انجام اقدامات درمانی مناسب هر 3 مصدوم را به بیمارستان امام حسین (ع) منتقل کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها