امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27946
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 88
 به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وبگاه اطلاع‌رسانی بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم اخبار و ...

 به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وبگاه اطلاع‌رسانی بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم اخبار و رویدادهای این نمایشگاه را برای علاقه‌مندان منعکس می‌کند که در ادامه گزیده‌ای از آن‌ را به انتخاب فارس می‌خوانید.

عرضه مفاتیح‌الجنان صوتی در نمایشگاه قرآن 

نرم افزار «باب‌النعیم» نخستین نرم‌افزار گویای مفاتیح ویژه تلفن همراه است که موفق شده در بخش بهترین اثر مبلغ و جستجوی اسلام و معارف اسلامی در سومین جشنواره بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال رتبه دوم را به خود اختصاص دهد، در بیست‌ویکمین نمایشگاه قرآن عرضه می‌شود.

تدوین بانک سؤالات حفظ قرآن

بانک سؤالات آزمون های حفظ قرآن به همت مؤسسه مکتب قرآن در بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم عرضه شده است.

استفاده رایگان از 800 هزار مقاله قرآنی

امکان استفاده رایگان از  800 هزار مقاله قرآنی به همراه معرفی 40 سایت برتر قرآن‌پژوهی در بخش «پژوهش های قرآنی» نمایشگاه قرآن برای بازدیدکنندگان فراهم شد.

تحویل 4 هزارقرآن برای تعمیر به بخش صحافی 

از 4 هزار جلد قرآن کریم که به بخش صحافی نمایشگاه قرآن ارائه شده، حدود 800 جلد برای صحافی بوده که 203 جلد از آن‌ها تحویل داده شده است.

کتاب نفیس «رستاخیر» تصویری از روز قیامت 

کتاب نفیس «رستاخیز» با تصاویری از آیات مربوط به روز قیامت، در بخش «امثال قرآنی» با قیمت 27 هزار تومان در نمایشگاه قرآن عرضه می‌شود.

نمایش 5 طرح ملی آموزش و پرورش و دستاوردهای قرآن 

دستاوردهای پنج طرح ملی آموزش و پرورش در امور قرآنی در بخش « قرآن، آموزگار دل‌ها» در بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به نمایش در آمده است.
انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها