امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۴:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27948
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۰
تعداد بازدید: 94
حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر نماینده مردم اصفهان در مجلس هشتم شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ...

حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر نماینده مردم اصفهان در مجلس هشتم شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه روحانی شخصیتی معتدل دارد، که عقلانیت و تدبیر از نشانه‌های اوست، اظهار داشت: همه باید این سخن آقای روحانی را که تصریح کرده وام‌دار هیچ گروه و جناحی نیست، درک کنند. 

وی افزود: انتظار از آقای روحانی این است که با رعایت اصول، نظرات تحمیلی افراطیون را نپذیرد.

رهبر گفت:‌برخی که تصور می‌کنند با فشار به روحانی می‌توانند نظراتشان را به ایشان تحمیل کنند، اشتباه می‌کنند چرا که ایشان فردی مستقل و معتدل است که در راستای مبانی انقلاب اسلامی عمل خواهد کرد.

وی با اشاره به اظهارات اخیر خاتمی درباره انتخاب مسجد جامعی به عنوان وزیر ارشاد، خاطرنشان کرد: درباره آقای مسجد جامعی قضاوت نمی‌کنم اما آقای خاتمی و غیر آقای خاتمی نباید نظراتشان را به رئیس جمهور ملت ایران تحمیل کنند چرا که این اقدام به نفع دولت یازدهم نیست.

نماینده سابق مردم اصفهان با بیان اینکه پیروزی روحانی، پیروزی اصلاح‌طلبان نبود، تاکید کرد: آقای روحانی به صراحت می‌گوید که وام‌دار هیچ گروه و جریانی نیست، پس بهتر است اصلاح‌طلبان به فکر مصادره آقای روحانی نباشند.

نماینده مردم اصفهان در پایان گفت:‌ حضور افراد متدین، انقلابی و کارآمد در کابینه آقای روحانی انتظار اصولگرایان از رئیس جمهور منتخب است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها