امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27954
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۰
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هر قطعه سکه امامی در بازار نقدی 999 هزار تومان معامله می‌شود اما هر دلار ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هر قطعه سکه امامی در بازار نقدی 999 هزار تومان معامله می‌شود اما هر دلار آمریکا در بازار غیر رسمی با افزایش جزئی به سه هزار و 120 تومان رسیده است.

بنابراین گزارش، سر رسیدهای آتی سکه در بورس کالا به دنبال این کاهش شدید تحت تاثیر قرار گرفته و سر رسید مرداد ماه تا لحظه تنظیم این گزارش 997 هزار تومان دادوستد می‌شود.

قرارداد آتی سکه طلا تحویل شهریورماه نیز در پایین‌ترین قیمت به زیر یک میلیون تومان رسید و هم‌اکنون در آخرین قیمت یک میلیون و چهار هزار و 500 تومان خرید و فروش می‌شود.

همچنین دیگر قراردادها در مرز یک میلیون تومان قرار دارند و با کاهش حداقل 2.5 درصدی، سررسید مهر یک میلیون و 20 هزار تومان و سررسید آبان‌ماه یک میلیون و 28 هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

به گزارش فارس، نیم سکه 542 هزار تومان، ربع سکه 340 هزار تومان و سکه گرمی 225 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است؛ هر انس طلا در بازار جهانی نیز در آخرین نرخ 1296 دلار ارزش‌گذاری شد.

انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها