امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27973
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 115
«علیرضا پاشایی» مدیر دفتر موسیقی ارشاد در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی فارس، در پاسخ به صحبت‌های انتقادی «رضا صادقی» خواننده، در خصوص انتشار آلبوم و ...

«علیرضا پاشایی» مدیر دفتر موسیقی ارشاد در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی فارس، در پاسخ به صحبت‌های انتقادی «رضا صادقی» خواننده، در خصوص انتشار آلبوم و کنسرت‌هایش، اظهار داشت: صحبت‌های آقای صادقی در خصوص مجوز ندادن دفتر موسیقی برای آلبوم و کنسرت وی صحت ندارد و می‌توان گفت این‌ها «قصه» است. آخرین آلبوم وی زمستان 91 با عنوان «همین» منتشر شده و با همین آلبوم بارها در برج میلاد اجرای کنسرت داشته است.

* رضا صادقی در بندر انزلی، شیراز و بندرعباس کنسرت می‌دهد

پاشایی در پاسخ به اینکه چرا در حال حاضر مجوز اجرای کنسرت «رضا صادقی» صادر نمی‌شود،‌ گفت: آخرین تقاضای رضا صادقی برای اجرا در مناطق جنوبی کشور همچون بندرعباس و شیراز دیروز به دست ما رسیده که کارهای آن در حال انجام است. تقاضای کنسرت دیگری هم برای 31 مردادماه در بندرانزلی داشته است که کارهای آن انجام گرفته و برای گرفتن استعلام به گیلان فرستادیم.
 
* آلبوم «همین» جزء برنامه‌های کنسرت صادقی است
 
مدیر دفتر موسیقی ارشاد در پاسخ به اینکه چرا دفتر موسیقی مجوز اجرای آلبوم «همین» را برای کنسرت صادقی صادر نمی‌کند، تصریح کرد: اصلا اینگونه نیست. صادقی ماه گذشته در برج میلاد تهران با آلبوم «همین» بارها کنسرت داشته است. اکنون هم برای شهرهای شیراز،‌ بندرعباس و بندر انزلی تقاضای اجرا با آلبوم «همین» را داشته است که بیشتر کارهای اداری وی انجام گرفته است.
 
* صدور حکم جلب مدیر دفتر موسیقی به خاطر رضا صادقی
 
پاشایی در پاسخ به این سوال، چه کسی مقصر مسائل پیش آمده رضا صادقی است،‌ تصریح کرد: رضا صادقی یکسری تعهداتی نسبت به تهیه کننده خودش داشته که انجام نداده است. تهیه کننده در ابتدا به دادسرای رسانه شکایت کرد و دادسرا هم جلوی کار ایشان را گرفت، همان ماجرایی که منجر به صدور حکم جلب مدیر قبلی دفتر موسیقی ارشاد آقای میرزمانی شد چرا که به صادقی مجوز داده بود که در آن زمان به خاطر مسائل دادگاه درست نبود. بعد از ورود من به این دفتر ماجرا جمع و جور شد. دوستان را آوردیم و نشاندیم و گفتیم کار را تمام کنند.
 
* تهیه کننده رضا صادقی از دریافت 150 میلیون تومان صرف نظر کرد
 
وی در ادامه افزود: با همین دهان روزه بگویم لطفی که من در حق صادقی کردم کسی دیگر انجام نداده است. جلسه‌ای که برای او با تهیه کننده گذاشتم،  نزدیک به 150 میلیون تومان از بدهی‌های رضا صادقی توسط تهیه کننده‌اش صرف‌نظر شد.
انتهای پیام/ ا
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار