امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2798
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 266
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی کل سپاه، سردار محمدجواد خوشنواز فرمانده سپاه حفاظت انصارالمهدی (عج) با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی کل سپاه، سردار محمدجواد خوشنواز فرمانده سپاه حفاظت انصارالمهدی (عج) با اشاره به تاثیر سپاه در برقراری امنیت میهن اسلامی اظهار داشت: با تلاش، دقت و ایثارگری های پاسداران انقلاب، سپاه امنیت و آسایش مثال زدنی را برای مردم ایران اسلامی فراهم آورده است.

وی با اشاره به توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی و اقدامات تروریستی علیه ملت ایران اسلامی افزود: نظام جمهوری اسلامی همواره از ابتدای انقلاب تاکنون در معرض اهداف شوم تروریستی دشمنان بوده است که با تلاش نیروهای مسلح در دستیابی به اهداف خود ناکام مانده اند.

فرمانده سپاه حفاظت انصار المهدی (عج) در تشریح نقش سپاه در عرصه های امنیتی و مقابله با فتنه ها بیان کرد: نقش و حضور سپاه در خنثی سازی توطئه های دشمنان غیرقابل انکار است و سپاه همواره با تمام توان و با اشرافیت کامل در صحنه عملیاتی مقابله با فتنه های دشمنان انقلاب اسلامی همواره تحرکات دشمنان را رصد و تحت کنترل کامل قرار می دهیم و آمادگی برای مقابله هوشمندانه با فتنه جدید را داریم البته امیدواریم فتنه های جدیدی هرگز رخ ندهد.

وی با اشاره به فتنه 88 و نقش موثر سپاه در کنترل این فتنه ادامه داد: سپاه و بسیج با ورود به میدان مقابله با فتنه گران در سال 88 توانست دشمنان انقلاب اسلامی را در دستیابی به اهداف خود ناکام گذارد.

سردار خوشنواز در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر گسترش فعالیت سپاه با توجه به اصل 150 قانون اساسی در پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن خاطر نشان کرد: سپاه براساس وظایف قانونی و ذاتی خود در جهت تحکیم انقلاب اسلامی و تجلی مردمی بودن سپاه همواره در ارائه خدمات مختلف به مردم ایران اسلامی پیشتاز بوده است.

وی ادامه داد: ورود سپاه در حوزه های مختلف مانند عرصه های فرهنگی ، اجتماعی و سازندگی کشور در امتداد اصل 150 قانونی اساسی به انجام وظایف محوله و ماموریت اصلی خود یعنی نگهبانی و پاسداری از انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه حفاظت انصار المهدی (عج) با اشاره به مقوله کادرسازی و تربیت نیروی انسانی متعهد، انقلابی و کارآمد در سپاه اظهار داشت: موفقیت های علمی سپاه در دانشگاهها و مراکز علمی تحقیقاتی خود نشان دهنده تلفیق روحیه معنوی با علوم روز دنیا است و شهید تهرانی مقدم از نمونه های واقعی تجلی این مهم است.

وی افزود: همواره در مراکز آموزشی سپاه بر افزایش روحیه معنوی در میان پاسداران تاکید ویژه شده است و در این راستا کسب جایگاه علمی مناسب نیز ناشی از بکار گیری تجارب ارزشمند رزمندگان انقلاب اسلامی در دفاع از انقلاب اسلامی و افزایش روحیه معنویت گرائی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار