امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27996
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 52
حجت الاسلام محمدرضا میرتاج الدینی معاون رییس جمهور در اجرای قانون اساسی در گفتگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حجت الاسلام محمدرضا میرتاج الدینی معاون رییس جمهور در اجرای قانون اساسی در گفتگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به سفر رییس جمهور کشورمان به عراق برای دیدار با مقامات عالی رتبه این کشور گفت: در این سفر آقای احمدی نژاد با مقامات عالی رتبه عراقی از جمله نوری المالکی نخست وزیر عراق دیدار و گفتگو کرد.

وی افزود: هم چنین در این سفر نشست هایی با حضور نمایندگان و دولتمردان عراقی برگزار شد که از آن جمله می توان به برگزاری نشستی با حضور فراکسیونی از نمایندگان مجلس عراق به رهبری آقای الجعفری اشاره کرد.

معاون رییس جمهور در اجرای قانون اساسی  همچنین  در پاسخ به سئوالی درباره عدم دیدار رئیس‌جمهور با مراجع عراقی گفت: از همان ابتدا به دلیل فشردگی برنامه، دیدار با علما پیش بینی نشده بود.

میرتاج الدینی در توضیح این مطلب گفت: دیدار با مراجع نجف نیازمند هماهنگی‌هایی بود که به دلیل فشردگی سفر و محدودیت وقت و انجام آن در ماه مبارک رمضان فراهم نشد.
 
برخی رسانه‌ها در دو روز گذشته ادعا کرده بودند مراجع عراق احمدی‌نژاد را به حضور نپذیرفته و به همین دلیل هیچ ملاقاتی بین ریس جمهور با مراجع در کشور عراق صورت نگرفت.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها