امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2801
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 135
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از بورس کالای ایران،  در غرفه بازار سرمایه ایران که بورس کالا نیز به عنوان یکی از ارکان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از بورس کالای ایران،  در غرفه بازار سرمایه ایران که بورس کالا نیز به عنوان یکی از ارکان اصلی این بخش از اقتصاد ملی حضور داشت، این شرکت با تشریح و اطلاع‌رسانی درباره نحوه فعالیت خود برای بازدیدکنندگان و علاقمندان، توجه بسیاری از آنها را برانگیخت.

این گزارش حاکی است، در این نمایشگاه علاوه بر سرمایه گذاران و فعالان بازارهای مالی، برخی رسانه‌های اروپایی نیز حضور داشتند که با مشاهده غرفه بازار سرمایه ایران نسبت به تهیه گزارش از این غرفه و مصاحبه با مدیران حاضر در غرفه از جمله پناهیان مدیرعامل بورس کالای ایران اقدام و گزارش هایی را درباره رشد و توسعه بازار سرمایه ایران تهیه کردند.

بر اساس این گزارش، بورس کالای ایران با توجه به راه‌اندازی تالار بین المللی در منطقه آزاد کیش و عرضه‌های صادراتی و همچنین پذیرش محصولات دهها شرکت خارجی، توسعه مناسبات و مبادلات بین المللی را به عنوان یکی از اهداف اصلی خود برگزیده است و در همین راستا حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی مرتبط مانند نمایشگاه صنعت سرمایه گذاری آلمان می‌تواند در آشنایی سرمایه گذاران خارجی با این بازار و تحقق اهداف آن در بخش بین‌الملل نقش مهمی داشته باشد.

نمایشگاه Invest 2013 یکی از بزرگترین گردهمایی و رویدادهای صنعت مالی در جهان است که بازدید کنندگان و غرفه داران در این نمایشگاه با سرمایه گذاران بخش خصوصی، مشاوران بانکی، مدیران مالی، کارگزاران و ارائه دهندگان خدمات مالی در بازارهای مالی جهان آشنا می شوند.

در طول برگزاری این نمایشگاه نزدیک به 400 سمینار، میزگرد و برنامه های آموزشی به منظور تبادل اطلاعات و دانش در زمینه آخرین دستاوردها و تجارب صنعت مالی در جهان برگزار شد.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار