امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28014
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری لبنانی المنار، کمین نیروهای ارتش سوریه در منطقه «عدرا» در نزدیکی منطقة ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری لبنانی المنار، کمین نیروهای ارتش سوریه در منطقه «عدرا» در نزدیکی منطقة «الصناعیة» از توابع ریف دمشق در جنوب سوریه برای عناصر مسلح، کشته شدن 50 فرد مسلح را به دنبال داشت.

بر اساس گزارش‌های به دست آمده نیروهای ارتش سوریه در این عملیات موفق شدند، شماری از عناصر مسلح را نیز دستگیر کنند که در میان آنها تروریست‌هایی با تابعیت‌های خارجی نیز مشاهده می‌شوند.

از سوی دیگر ارتش سوریه اعلام کرد که نیروهای ارتش این کشور موفق شدند، بار دیگر کنترل بزرگراه «اریحا – لاذقیه» را به دست گیرند که دو هفته پیش عناصر مسلح بر آن تسلط پیدا کرده و اقدام به بمب‌گذاری و منفجر کردن پل‌ها و خیابان‌های مرتبط به این بزرگراه کرده بودند.

ارش سوریه در این ارتباط اعلام کرد که بزرگراه «اریحا – لاذقیه» هم اکنون امن بوده و امکان تردد در آن میسر است و استاندار ادلب به شخصه از این بزرگراه و خسارت‌های وارده به آن بازدید کرده است.

استاندار ادلب در شمال غربی سوریه پس از بازدید از خسارات‌های وارده دستور تشکیل گروه‌های تعمیر و بازسازی خسارت‌های وارده به این بزرگراه و ایجاد راه‌های فرعی برای استفاده از اهالی منطقه تا بازسازی کامل بزرگراه را صادر کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها