امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۶:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28022
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۳
تعداد بازدید: 92
حسن کلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص برنامه‌ریزی برای اکران «هیچ کجا هیچ‌کس» در عید فطر گفت: تبلیغات فیلم را شروع کرده‌ایم و از مدتی ...

حسن کلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص برنامه‌ریزی برای اکران «هیچ کجا هیچ‌کس» در عید فطر گفت: تبلیغات فیلم را شروع کرده‌ایم و از مدتی قبل تعدادی بیلبورد نیز در سطح شهر نصیت شده که در کنار این موارد تبلیغات محیطی فیلم در سینماهای نمایش دهنده نظیر بهمن،ملت و استقلال نیز به شکل متفاوتی آغاز شده است.

وی در خصوص اکران همزمان با تهران در شهرستانها نیز گفت: حوزه هنری مسولیت پخش «هیچ کجا هیچ‌کس» را به عهده دارد و به دنبال برنامه‌ریزی مناسبی برای اکران هستند که در همین راستا قرار است همزمان با تهران فیلم در 14 شهرستان نیز اکران عمومی شود.

تهیه‌کننده «هیچ‌کجا هیچ‌کس» تصریح کرد: در مرحله اول علاوه بر تهران بر روی اکران فیلم در مراکز استانهای بزرگ تمرکز کرده‌ایم و پس از آن به دنبال اکران در شهرهای کوچک‌تر نیز خواهیم بود.

براساس این گزارش، فیلمنامه این فیلم توسط احمد رفیع زاده به نگارش درآمده و داستان آن درباره چند جوان است که بعد از سرقت از یک صرافی درگیر اتفاقاتی ناخواسته می‌شوند.

رضا کیانیان، محمدرضا فروتن، مهناز افشار، صابر ابر، بهاره کیان افشار و بابک کریمی بازیگران اصلی این فیلم هستند.

این سومین فیلم بلند ابراهیم شیبانی بعد از «زهر عسل» و «صحنه جرم، ورود ممنوع» است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها