امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۴:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2804
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 128
غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به محل ...

غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به محل درآمد‌ دولت از هدفمندی یارانه‌ها اظهار داشت: در جلسه‌ای که با حضور محمدرضا فرزین دبیر ستاد هدفمندی یارانه‌ها برگزار شد، پیشنهاد دولت رقم 108 هزار میلیارد تومان بود که بتواند با افزایش حامل‌های انرژی برای تأمین منبع یارانه‌ها، درآمد کسب کند که مجلس این پیشنهاد را رد کرد.

وی با بیان اینکه مجلس مخالف این مسئله است که حامل‌های انرژی به شدت افزایش یابد، افزود: مجلس از مجموع درآمد 50 هزار میلیارد تومانی دولت برای افزایش حامل‌های انرژی، تنها حدود 38 هزار میلیارد تومان را تصویب کرد.

سخنگوی کمیسیون بودجه مجلس خاطرنشان کرد: این بدان معناست که در سال 1392 کمترین افزایش قیمت‌ در حامل‌های انرژی  صورت می‌گیرد و جزئیات آن نیز به عهده دولت است.

کاتب تصریح کرد: مجلس پیشنهاد‌های لازم در خصوص افزایش 3 حامل انرژی در بخش بنزین، گاز و گازوئیل که بیشترین ارتباط با بخش تولید را دارد، به دولت ارائه داده و امیدواریم که دولت در سال 1392 به هیچ عنوان افزایش قیمت در این بخش نداشته و تولید‌کنندگان شرایط خوبی را داشته باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار