امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28042
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 101
سید احمدرضا دستغیب نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

سید احمدرضا دستغیب نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت گفت: در جلسه امروز فراکسیون رهروان ولایت گزارشی از روند کاری کارگروه‌های هفت‌گانه تعامل مجلس و دولت قرائت شد و نقطه‌نظرات و پیشنهادات اعضا نیز در این ارتباط اخذ شد و برنامه بر این است تا کار با جدیت بیشتر و برنامه‌ریزی دقیق‌تری ادامه پیدا کند.

وی افزود: همچنین در جلسه امروز مصوب شد تا خروجی و گزارش کار کارگروه‌ها در مورد وزرای پیشنهادی دولت به مجلس، مبنای تصمیم‌گیری فراکسیون باشد و سخنگوی هر کارگروه گزارش و جمع‌بندی خود را در ارتباط با وزیر یا وزرای مربوطه به اعضای فراکسیون ارائه خواهد کرد که گزارش وی چه در مورد رد و چه در مورد تأیید باید مستند به دلایل باشد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت اظهار داشت: با توجه به اینکه تاکنون اسامی وزرا حتی به صورت غیررسمی از سوی دولت اعلام نشده کارگروه‌ها بحث پیرامون مصادیق را در دستور کار خود دارند و به محض دریافت اولین اطلاعات در خصوص وزرای پیشنهادی دولت کار تخصصی کارگروه‌ها در مورد هر یک از وزرا آغاز خواهد شد.

دستغیب خاطرنشان کرد: همچنین امروز بنا بود تا جلسه کارگروه‌ها نیز برگزار شود که به دلیل برگزاری جلسه عصر در مجلس و دیدار نمایندگان با رهبر معظم انقلاب این نشست برگزار نشد و جلسه این کارگروه‌ها در هفته جاری برگزار خواهد شد.

گفته می‌شود این جلسه با حضور علی لاریجانی و اکثریت اعضا برگزار شده و رئیس کمیسیون امنیت ملی با حضور در این جلسه و اعلام خبر کامل شدن گزارش حادثه 22 بهمن قم اعلام کرده است که گزارش حادثه 22 بهمن در قم در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها