امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28050
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 63
مینو اصلانی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: با توجه به اینکه معرفی همسران و مادران شهدا از اولویت‌های بسیج جامعه زنان است در همین راستا کتاب ...

مینو اصلانی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: با توجه به اینکه معرفی همسران و مادران شهدا از اولویت‌های بسیج جامعه زنان است در همین راستا کتاب «زمانی برای زن بودن» با همکاری مؤسسه خیبر و مرکز انتشارات تلاوت آرامش منتشر شد، این کتاب شامل 4 فصل است و فصل اول روایتی در مورد 19 زن شهیده است.

وی ادامه داد: این کتاب همراه با تصویر و عکس منتشر شده است که می‌توان آن را وجه تمایز این کتاب با سایر کتاب‌هایی که تا کنون منتشر شده است دانست.

رئیس بسیج جامعه زنان بیان داشت: در فصل دوم در مورد 11 مادر شهید است که به معرفی آنان و بیان زندگی‌نامه آنها پرداخته شده است و تصویر فرزندان شهید آنها نیز همراه با زندگینامه آنها در این کتاب آمده است.

اصلانی افزود: 20 زن ایثارگر در فصل سوم کتاب «زمانی برای زن بودن» معرفی شده‌اند و خانم‌هایی که همسر جانبازان هستند و یا خودشان در دوران جنگ امدادگر بوده‌اند با آنها مصاحبه شده است و در فصل چهارم نیز روایتی از 31 همسر شهید است که با آنها مصاحبه شده و همراه با عکس خانوادگی آنها منتشر شده است.

وی ادامه داد: این کتاب هم اکنون در نمایشگاه قرآن کریم به فروش می‌رسد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها