امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۲:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28051
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 78
به گزارش فارس به نقل از المنار، شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت وفاق اسلامی بحرین اعلام کرد که مخالفان دولت این کشور همچنان با وجود اصرار مقامات رسمی برای ...

به گزارش فارس به نقل از المنار، شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت وفاق اسلامی بحرین اعلام کرد که مخالفان دولت این کشور همچنان با وجود اصرار مقامات رسمی برای ممانعت از تظاهرات، برای تظاهرات به خیابان‌ها خواهند ریخت، حتی اگر این اقدام با هزینه گلوله خوردن آنها همراه شود.

وی در واکنش به اقدام مقامات امنیتی بحرین در سرکوب تظاهرات دیروز مردم این کشور در دیدار با شهروندان شهر خود گفت که حق تظاهرات و تحصن حقی است که منشورهای بین‌المللی به شهروندان داده است.

سلمان ابراز داشت که اگر جریان‌های رسمی به ممانعت از تظاهرات مردمی ادامه دهند، ما به خیابان‌ها خواهیم ریخت تا آنها نتایج این اقدامات خود را ببینند؛ وی با به چالش کشیدن اقدامات حاکمیت آل خلیفه گفت: ما تظاهرات و اعتصابات را برای دریافت حقوق خود متوقف نمی‌کنیم، حتی اگر فضای امنیتی به گونه‌ای باشد که این اقدام به بهای تیر خوردن ما باشد، ما اقدامات خود را دنبال می‌کنیم و سرکوبگران نیز مسئول اقدامات خود خواهند بود.

وی در مورد این سخن که ملت هنوز نیمی از قدرت خود را استفاده نکرده است، ‌گفت این قدرت همان ادامه تحرک مسالمت آمیز است که با وجود تجاوز و سرکوب و محاصره از سوی دولت همچنان ادامه دارد. به همین علت است که در این درگیری‌های سخت، ملت قدرتمندتر از نظام است و قوی‌تر نیز خواهد بود.

سلمان ادامه داد که یکی از شاخص‌های این قدرت این است که نظام با وجود هزینه میلیون‌ها دلار برای بهبود وجهه خود نتوانسته وجهه خود را بهبود بخشد و همچنان در جهان به عنوان یک رژیم دیکتاتوری به آن توجه می‌شود، این به برکت آرمان عادلانه‌ای است که ملت به دنبال تحقق آن است.

وزارت کشور بحرین اخیرا با اعلام انجام یک انفجار مشکوک در منطقه الرفاع حضور امنیتی و نظامی خود را در شهرهای بحرین تشدید کرده است. نیروهای امنیتی در ورودی‌های روستاها نیز مستقر شده و به عبادتگاه‌ها در منطقه الدراز نیز با پرتاب گاز اشک‌آور تجاوز کردند.

نیروهای آل خلیفه دیروز نیز تظاهرات مردمی بحرینی‌ها را با پرتاب گاز اشک آور سرکوب کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها