امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۷:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28066
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۱
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در تاریخ بیست و سوم تیر ماه، اسماعیل جلیلی عضو هیئت رئیسه فراکسیون ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در تاریخ بیست و سوم تیر ماه، اسماعیل جلیلی عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس از عضویت بیش از 200 نماینده در کارگروه‌های هفت‌گانه‌ تعامل مجلس و دولت یازدهم خبر داد.

این کارگروه‌ها به‌منظور هم‌اندیشی و تبادل نظر بین نمایندگان مجلس و نمایندگانی از سوی حجت‌الاسلام روحانی با مسئولیت نوبخت عضو نمایندگان ادوار مجلس برای تعامل بین قوه مقننه با دولت آینده تشکیل شده‌اند.

اسماعیل جلیلی در روز سه‌شنبه بیست و پنجم تیر ماه اعلام کرد که فردای آن روز- چهارشنبه - اولین جلسه تخصصی کارگروه‌ها برگزار می‌شود و دستور کار آن نیز انتخاب هیئت رئیسه کارگروه‌هاست.

وی همچنین تاکید کرده بود که در جلسات چهارشنبه کارگروه‌ها، برنامه‌ها و پیشنهادات در خصوص دولت آینده و رویکردهای کلی ارائه خواهد شد و در مورد آنها بحث و بررسی صورت می‌گیرد.

اما فردای آن روز، این جلسه برگزار نشد و جلیلی با اشاره به لغو برگزاری اولین جلسه کارگروه‌های تخصصی تعامل مجلس و دولت، گفت: اولین جلسه تخصصی کارگروه‌ها یکشنبه هفته آینده برگزار خواهد شد. 

طبق گفته او و تاکید روز گذشته‌اش، بنا بود امروز یکشنبه جلسه هفت کارگروه‌ تعامل مجلس و دولت برگزار شود که این امر، امروز نیز تحقق نیافت.

جلیلی در خصوص چرایی عدم برگزاری این نشست، گفت: با توجه به برگزاری جلسه علنی مجلس در عصر امروز و همچنین دیدار نمایندگان با مقام معظم رهبری، برگزاری جلسه کارگروه‌های تعامل دولت و مجلس به زمان دیگری موکول شد.
 
وی البته توضیح نداد که چرا با وجود عضویت ۲۰۰ نماینده در این کارگروه‌ها که مدت زمان زیادی هم از تشکیل آنها می گذرد، تاکنون هیچ جلسه‌ای نداشته‌اند؟!

اگر چه توجیه برگزار نشدن جلسات مهمی که قرار است مسیر روابط دو قوه را در آینده تعیین کند قابل پذیرش نیست اما نکته مثبت در اظهارات جلیلی این است که این بار زمانی برای برگزاری جلسه کارگروه‌ها مشخص نکرده تا چند روز دیگر مجبور باشد مجددا به توجیه علت لغو آن بپردازد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها