امروز : چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۰۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28079
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۳
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در عشق‏‌آباد، هفته‏‌نامه «زمان ترکمنستان» چاپ عشق‏‌آباد در گزارشی درباره انتخابات ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در عشق‏‌آباد، هفته‏‌نامه «زمان ترکمنستان» چاپ عشق‏‌آباد در گزارشی درباره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و پیروزی «حسن روحانی»، وی را به عنوان یکی از نزدیکترین یاران امام خمینی معرفی کرد.

این نشریه در آخرین شماره خود با انتشار گزارش و عکسی از رئیس جمهور منتخب ایران در معرفی وی ضمن بیان مطلب فوق تصریح کرد: حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ایران 50.7 درصد آرا را کسب کرده و پیروز این انتخابات شد که بیش از 72 درصد از جمیعت دارای حق رأی ایران در آن حضور داشته‏‌اند.

این هفته‏‌نامه پرطرفدار چاپ عشق‏‌آباد با حدود 31 هزار تیراژ در گزارش مذکور اضافه کرد: روحانی که 64 سال سن دارد به مدت 20 سال نماینده مجلس، 16 سال دبیر شورای امنیت ملی و مذاکره کننده اصلی ایران در برنامه‏‌های مختلف بوده است.

این گزارش در بخش دیگر به نقل از «محمدرضا باهنر» نائب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی ایران افزود که مراسم تحلیف ریاست جمهور منتخب ایران در تاریخ 3 آگوست ماه سال جاری میلادی برگزار خواهد شد و رئیس جمهور منتخب در مقابل پارلمان کشور سوگند یاد خواهد کرد.

این هفته‏ نامه تصریح کرد که رئیس جمهور جدید ایران بعد از مراسم تحلیف، ظرف 2 هفته باید دولت خود را تشکیل دهد و وزاری خود را معرفی کند و سپس پارلمان ایران باید کاندیدای وزرای دولت روحانی را تأیید کند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها