امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28102
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۳
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از گاردین، دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس گفت که کشورش علیرغم برداشته شدن تحریم‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از گاردین، دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس گفت که کشورش علیرغم برداشته شدن تحریم‌های تسلیحاتی اتحادیه اروپا، مخالفان سوری را مسلح نمی‌کند.

کامرون تایید کرد که قدرت بشار اسد رئیس جمهوری سوریه طی ماه‌های اخیر تقویت شده است و هشدار داد که سوریه در مسیر خطرناکی قرار گرفته است.

نخست وزیر انگلیس در یک مصاحبه تلویزیونی در شبکه بی بی سی تاکید کرد که او همچنان متعهد به کمک به مخالفان سوریه است اما  اعتراف کرد که بعضی از گروه‌های مخالفان مطلوب نیستند.

کامرون افزود: من فکر می‌کنم که بشار اسد اکنون قویتر از چند ماه پیش است و شرایط در سوریه به بن بست رسیده است.

وی گفت: ما با بعضی از گروه‌های تندوری سوریه مشکل داریم و هیچ کاری برای آنها نمی‌کنیم.

نخست وزیر بریتانیا ادامه داد؛ اما وجود چند گروه تندرو در میان مخالفان دلیل کافی برای کمک نکردن به همه مخالفان نیست، آنچه که ما با شرکای بین‌المللی خود باید انجام دهیم کمک به میلیون‌ها سوری است که می‌خواهند کشوری آزاد و دموکراتیک داشته باشند.

وی درباره نوع کمک به مخالفان گفت: ما برای آنها سلاح ارسال نمی‌کنیم اما با متحدانمان می‌توانیم آن بخش از مخالفان که نماینده مردم سوریه هستند را تقویت کنیم.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها