امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۳:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28121
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۳
تعداد بازدید: 101
«فضل محمد المطاع» عضو تیم تشکیل دولت یمن و نماینده انصار الله در کنفرانس گفت و گوی ملی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزرای فارس در یمن اظهارداشت: ما سخت ...

«فضل محمد المطاع» عضو تیم تشکیل دولت یمن و نماینده انصار الله در کنفرانس گفت و گوی ملی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزرای فارس در یمن اظهارداشت: ما سخت در تلاش برای دستیابی به توافق در مورد اصول  قانون اساسی هستیم تا بتوانیم قانون جدیدی را که مورد توافق همه باشد ارائه دهیم.

وی تصریح کرد: تلاش می شود در قانون جدید چگونگی تشکیل دولت و ماهیت آن و نیز ساز و کار انتخاباتی و اداری روشن شده و نیز در مورد ساختار و فعالیت قوه مقننه و قضائیه  نیز تصمیم نهایی اتخاذ شود.

المطاع افزود: در صورت توافق در خصوص اصول قانون اساسی می توانیم سایر مسائل از جمله حقوق بشر و آزادی بیان را نیز حل و فصل کرده و در مورد آن به توافق برسیم.

وی اظهار داشت: در چارچوب مسائلی مانند آزادی و حقوق بشر تاکید شده است که عزت و شرافت یمنی ها در نظر گرفته شود اما در مورد برخی مسائل دیگر از جمله موضوع صعده و جنوب یمن توافق حاصل نشده که امیدواریم در این موارد نیز راهکاری پیدا شده و بتوانیم به توافق نهایی دست یابیم.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها