امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28200
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 114
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمدرضا رحیمی معاون اول رییس جمهور عصر روز چهارشنبه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمدرضا رحیمی معاون اول رییس جمهور عصر روز چهارشنبه در جلسه هیات امنای بنیاد سعدی با تبریک میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) ابراز امیدواری کرد بنیاد سعدی بتواند گامهای بلندی در جهت احیاء زبان فارسی و ترویج آن در دیگر کشورها بردارد.

رحیمی با انتقاد از بکارگیری لغات و اصطلاحات خارجی در تبلیغات و تابلوهای فروشگاهها در سطح کشور، گفت: ترویج کلمات خارجی یکی از تهدیدات زبان فارسی است که امیدواریم بنیاد سعدی و دیگر دستگاههای متولی بتوانند نسبت به تغییر در این رویه اقدام کنند.

در این جلسه حداد عادل رییس بنیاد سعدی گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده این بنیاد ارائه کرد.

در این نشست همچنین در خصوص تعیین اعضای کمیسیون دائمی، تعیین اعضای شورا، آیین نامه استخدامی، آیین نامه تشکیلاتی و آیین نامه مالی و معاملاتی بنیاد سعدی بحث و تصمیم گیری شد.

معاون اول رییس جمهور از خدمات غلامعلی حداد عادل رییس بنیاد سعدی برای راه اندازی این بنیاد و تلاش در جهت پیشبرد اهداف تعیین شده تقدیر و تشکر کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار