امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۶:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28202
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 44
محمد علی اسفنانی نماینده مردم فریدن در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

محمد علی اسفنانی نماینده مردم فریدن در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اظهارات اخیر آیت‌الله آملی لاریجانی دربار فتنه گران، گفت: بعد از پیروزی آقای روحانی در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری، کسانی که در فتنه 88 نقش داشتند احساس کردند که می‌توانند به موجب پیروزی آقای روحانی فعالیت خود را دنبال کنند این درحالی است که همه  می‌دانند استفاده از فتنه گران با شعار اعتدال همخوانی ندارد.

وی با اشاره به این جمله رئیس‌ دستگاه قضائی مبنی بر اینکه «اهالی فتنه 88 افعی جانشان گرما دیده ‌است»، اظهار داشت: مخاطب آیت‌الله لاریجانی عوامل و اعضای تاثیرگذار فتنه 88 بود که در شرایط کنونی تصور می‌کنند فضا برای آنان مطلوب شده است.

اسفنانی گفت: همانطور که رئیس دستگاه قضائی مطرح کرده، فتنه‌گران در انتخابات 88 علیه نظام جمهوری اسلامی ایران اقدام کرده‌اند و چنین افرادی نمی‌توانند وارد فضای سیاسی کشور شوند.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس با بیان اینکه اهالی فتنه باید هشدار رئیس دستگاه قضائی را جدی گرفته و تصورات غلط را از ذهن خود خارج کنند، تاکید کرد: اگر اهالی فتنه، هشدار آیت‌الله لاریجانی را جدی نگیرند و بخواهند از فضای به وجود آمده سوء استفاده کنند نباید انتظار داشته باشند که دستگاه قضائی عکس‌العمل نشان ندهد.

وی در پایان با بیان اینکه اظهارت آیت‌الله لاریجانی دربار تکاپوی فتنه‌گران از جایگاه رئیس قوه قضائیه بود تاکید کرد: هشدارهایی که از سوی آیت‌الله لاریجانی مطرح شده است جایگاه حقوقی و قضائی دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها