امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28205
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 38
محمدحسین رنجبران سردبیر برنامه شناسنامه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت:‌ سردار احمدی‌مقدم ...

محمدحسین رنجبران سردبیر برنامه شناسنامه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت:‌ سردار احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی فردا جمعه ساعت 17 میهمان برنامه شناسنامه خواهد بود.

مجری برنامه شناسنامه با بیان اینکه سردار احمدی‌مقدم از سختی‌های نیروی انتظامی سخن گفته است، تصریح کرد: سردار احمدی‌مقدم در این برنامه ناگفته‌هایی از برخورد نیروهای انتظامی در قضیه کهریزک و فتنه 88 مطرح می‌کند.

وی یادآور شد:‌ سختی‌های اجرای قانون عفاف و حجاب و همچنین ماهواره و چالش‌هایی که در این زمینه با دولت وجود داشته‌ از دیگر مواردی سات که در این برنامه قرار است مطرح شود؛ همچنین جزئیاتی از قضیه اخیر حمله به آمر به معروف از دیگر نکاتی است که سردار احمدی‌مقدم در این برنامه مطرح می‌کند.

رنجبران در پایان با اشاره به قرار گرفتن در آستانه سالروز عملیات مرصاد خاطرنشان کرد:‌ پخش ناگفته‌هایی به عنوان یکی از فرماندهان عملیات مرصاد یکی دیگر از موضوعاتی است که در برنامه شناسنامه به آن پرداخته می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها