امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۲۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2822
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 192
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی نژاد بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی نژاد بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) در ادامه برنامه های چهارمین سفر هیات دولت به استان اصفهان با حضور در مجتمع فولاد مبارکه، بزرگترین واحد تولید اکسیژن ، نیتروژن و آرگون در کشور را با ظرفیت تولید 60 هزار متر مکعب در ساعت که در دو بخش 30 هزار متر مکعبی کار می کند؛ مورد بهره برداری قرار داد.

رییس جمهور پس از افتتاح این واحد با توضیحات مسئولان مجتمع فولاد مبارکه در جریان جزییات احداث و نحوه کارکرد این واحد تولیدی قرار گرفت و سپس از بخش های مختلف آن بازدید کرد.

این پروژه که با صرف 400 میلیارد تومان سرمایه گذاری راه اندازی شده است؛ علاوه بر افزایش تولید و ارتقاء سطح کیفی تولیدات؛ موجب کاهش 15 درصدی مصرف انرژی برق در بخش ذوب فولاد خواهد شد؛ با راه اندازی این مجتمع 450 فرصت شغلی ایجاد شده است .

در ابتدای رئیس جمهور با حضور در یادمان شهدای این مجتمع بر سر مزار 2 شهید گمنام مدفون در این یادمان حضور یافته و برای شادی روح آنها فاتحه ای قرائت کرد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار