امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۲۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28229
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری، مصطفی قانعی ضمن اعلام این خبر گفت: براساس آخرین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری، مصطفی قانعی ضمن اعلام این خبر گفت: براساس آخرین رتبه‌بندی انجام شده در نظام رتبه‌بندی تس (THES) سه دانشگاه کشور شامل دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی تهران و دانشگاه صنعتی اصفهان توانسته‌اند در فهرست یکصد دانشگاه برتر آسیا قرار گیرند.

وی افزود: در بین دانشگاههای علوم پزشکی کشور دانشگاه علوم پزشکی تهران با رتبه 62 در آسیا و رتبه 2 کشوری توانسته است اولین دانشگاه علوم پزشکی کشور باشد که در فهرست یکصد دانشگاه برتر آسیا قرار گرفته است.

قانعی اضافه کرد: دانشگاه صنعتی شریف با رتبه 42 در آسیا در جایگاه نخست کشوری و دانشگاه صنعتی اصفهان با رتبه 95 در آسیا در جایگاه سوم کشوری قرار دارند.

معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت گفت: نظام رتبه‌بندی تس THES هر ساله بر مبنای بررسی برونداد علمی و نظر سنجی از بیش از 13هزار محقق برجسته در سراسر دنیا به معرفی 400 دانشگاه برتر جهان می پردازد و این نظام رتبه‌بندی تاکید ویژه‌ای بر کیفیت تحقیقات دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها