امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28233
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 78
حسین طلا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره مصوبات مجمع نمایندگان تهران اظهار داشت: امروز مجمع برای بررسی مشکلات ساکنین اطراف ساخت و سازهای ...

حسین طلا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره مصوبات مجمع نمایندگان تهران اظهار داشت: امروز مجمع برای بررسی مشکلات ساکنین اطراف ساخت و سازهای مجلس برگزار شد.

وی ادامه داد: برای گسترش مجلس پروژه تملک‌ها، حمل‌ونقل و ترافیکی مشکلاتی برای اهالی این منطقه داشت که شکایت آنها به نمایندگان تهران رسید و در مجمع مشکلات آنها مورد بررسی قرار گرفت.

طلا بیان داشت: پس از ارائه گزارشات در نهایت کمیته‌ای سه نفره موضوع تملک‌ها و قیمت‌های خریداری شده زمین و مسکن در این محدوده را مورد بررسی قرار می‌دهد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد: کوثری، هاشمی و بنده عضو سه نفره این کمیته برای بررسی مشکلات اهالی ساکنین اطراف پروژه مجلس هستیم.

وی خاطرنشان کرد: در مجمع امروز گزارشی نیز از روند ساخت و ساز مصلی تهران ارائه شد.

به گزارش فارس، ساخت‌و سازهای اطراف مجلس برای مسکن نمایندگان مردم، شکایت‌های را از اهالی و ساکنان اطراف برای تملک و قیمت خریداری مسکن داشته است که پس از گذشت چند سال از این پروژه به تازگی این موضوع در مجلس در حال بررسی قرار گرفته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها