امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۶:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28243
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور شب گذشته در جریان بازدید وزیر دادگستری کشورمان از شیرخوارگاه آمنه با اعلام این ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور شب گذشته در جریان بازدید وزیر دادگستری کشورمان از شیرخوارگاه آمنه با اعلام این مطلب افزود: همکارانم در سازمان بهزیستی در اقصی نقاط کشور حضور دارند و هدف از فعالیت‌هایشان توسعه سهم اجتماعی هر نفر از ایرانیان است.

وی افزود: ایرانی‌ها صفات و اخلاق پسندیده و خوبی دارند و ما تلاش می‌کنیم تا در کنار این صفات خوب شهروندان دقایقی را هم برای بهتر زیستن وقت بگذارند.

وی گفت: شاید قاب تصویر بهزیستی برای این سازمان باشد اما عنوان اصلی بهزیستی همان بهتر زیستن است که متعلق به همه آحاد کشور است و نباید در این زمینه تفاوتی میان افراد قرار داد.

همایون هاشمی تصریح کرد: اغنیا باید در خدمت نیازمندان باشند و نیازمندان هم باید تلاش کنند در کنار این در خدمت بودن خود را توانمند کنند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: سازمان بهزیستی به عنوان یک دستگاه مطالبه‌گر از همه دستگاه‌ها می‌خواهد در راه توسعه توانمند سازی گروه‌های خاص کمک کنند هرچند که این هدف متعالی است اما قابل اجراست.

وی درباره اقدامات بهزیستی در نیمه اول ماه رمضان گفت: در این 15 شب اقدامات خوبی رقم زدیم خیرین وارد عرصه شدند و توسعه خدمات چه از نظر کمی چه از نظر کیفی مدنظر قرار گرفت.

هاشمی با اشاره به این مطلب که سازمان بهزیستی در 70 هزار نقطه در کشور حضور فعال دارد گفت: شبکه خیرین ما 70 هزار نقطه کشور را پوشش داده‌اند و بعید می‌دانم شبکه اجتماعی بزرگتری نسبت به ما وجود داشته باشد.

رئیس سازمان بهزیستی تصریح کرد: امروز این سازمان به 4 میلیون نفر از هموطنانمان خدمات مستقیم ارائه می‌کند و این در حالی است که به حدود 10 میلیون نفر دیگر هم خدمات غیر مستقیم نظیر مشاوره و آگاه‌سازی داده می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها