امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۶:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28245
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 170
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، سید مرتضی بختیاری شب گذشته با همراهی جمعی از مدیران وزارت دادگستری به شیرخوارگاه آمنه رفت. در این دیدار همایون هاشمی ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، سید مرتضی بختیاری شب گذشته با همراهی جمعی از مدیران وزارت دادگستری به شیرخوارگاه آمنه رفت.

در این دیدار همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور و جمعی از مدیران این سازمان وزیر دادگستری را همراهی کردند.

این در حالی است که الوندی رئیس کارگروه حفظ حقوق کودکان وزارت دادگستری و همچنین مژدهی پور رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کشور نیز همراه وزیر دادگستری بودند.
بختیاری ابتدا از نمایشگاه جنبی در شیرخوارگاه بازدید کرد که آثار موجود در این نمایشگاه به نفع کودکان به فروش می‌رسید.

وی سپس به بخش نگهداری کودکان رفته و با حدود 50 کودک 1.5 ساله تا 2.5 ساله دیدار و گفت و گو کرد و هر کدام از این کودکان را مورد نوازش قرار داد.

یکی از حواشی جالب این دیدار کودک 2 ساله‌ای بود که 3 بار تحت عمل جراحی قرار گرفته بود و به گفته پرستاران گوشه گیر بود در حالی که به راحتی به اغوش همایون هاشمی و وزیر دادگستری رفته و موجب تعجب همگان شد.

وزیر دادگستری پس از این بخش به بخش کودکان زیر یک سال رفته و در آنجا نیز با کودکان زیادی ملاقات کرده و آنها را مورد مهربانی قرار داد.

وی در حاشیه بازدید به طور مداوم از همایون هاشمی درباره مشکلات و مسائل موجود در مجتمع سوال پرسیده و برخی از راهکارهای پیشنهادی را ارائه می‌کرد.
 بختیاری همچنین در حاشیه بازدید با حضور در جمع تعدادی از خیرین گفت: شنیدم از مجموعه خدمات ارائه شده در شیرخوارگاه امنه بیش از 95 درصد توسط خیرین فراهم می‌شود.

وی ادامه داد: معتقدم که خیرین در این مسیر گام بر می‌دارند و از ثروتشان در این مسیر هزینه می‌کنند لطف خدا به آنها است.

وزیر دادگستری همچنین به یکی از احادیث امام حسن مجتبی اشاره کرد و گفت خوشا به حال افرادی که از ثروتشان در راه خیر و کمک به افراد جامعه استفاده می‌کنند.

وی به یکی از خاطرات خود در زمان تصدی استانداری اصفهان اشاره کرد و گفت: در آن زمان بیمارستانی در اصفهان ساخته شده بود که یک دستگاه به ارزش یک میلیارد تومان نیاز داشت تا بتوان بیمارستان را افتتاح کرد.

بختیاری گفت: همان زمان شنیدیم که یکی از خیرین در بستر بیماری است به همین دلیل به عیادت وی رفتیم و پس از عیادت خیر اصفهانی چکی به ارزش یک میلیارد تومان برای ما نوشت تا بتوانیم دستگاه مد نظر را خریداری کرده و بیمارستان را افتتاح کنیم.

وی گفت: خدا عهد کرده است که اگر هر فرد قدمی در راه خدا بردارد خداوند دست شما را خواهد گرفت و شما را کمک خواهد کرد.

همچنین در حاشیه این مراسم از سوی سازمان بهزیستی به مرتضی بختیاری گل سینه‌ای با آرم بهزیستی اهدا شد و به این ترتیب وزیر دادگستری به عنوان سفیر بهزیستی شناخته شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها