امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۱۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2825
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 127
محمد علی مددی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: دستور‌العمل قیمت‌گذاری خودرو در جلسه قبلی ...

محمد علی مددی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: دستور‌العمل قیمت‌گذاری خودرو در جلسه قبلی شورای رقابت تدوین شد و منتظریم، تا متغیرهایی مانند نرخ تورم توسط بانک مرکزی و شاخص کیفیت توسط سازمان استاندارد مشخص شود.
وی ادامه داد: کار شورای رقابت در رابطه با تعیین دستورالعمل قیمت‌گذاری خودرو تمام شده و شورا در جلسه بعدی به موضوع قیمت محصولات پتروشیمی می‌پردازد.
مددی از برگزاری جلسه بعدی شورای رقابت در روز یکشنبه هفته آینده با موضوع قیمت‌گذاری مواد پتروشیمی و حل مشکلات این صنعت خبر داد.
* خودروسازان تعلل کنند، شورای رقابت قیمت‌گذاری می‌کند
عیسی امامی، عضو دیگر شوری رقابت نیز به خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: قرار بود امروز جلسه شورای رقابت برای اعلام قیمت‌ها برگزار شود، ولی این اتفاق نیفتاد.
وی با بیان اینکه قیمت جدید خودرو توسط خودروسازان و سازمان حمایت اعلام خواهد شد، افزود: اگر این اتفاق عملی نشود، شورای رقابت قیمت‌ها را اعلام خواهد کرد.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها