امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۲۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28259
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 54
سعید ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه در ادامه طرح مسجد محله که با همکاری هیئت امناء، ائمه جماعت و بسیج انجام گرفت، اظهار ...

سعید ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه در ادامه طرح مسجد محله که با همکاری هیئت امناء، ائمه جماعت و بسیج انجام گرفت، اظهار داشت: بنا داریم فاز دوم طرح را به گونه‌ای دیگر ادامه دهیم.
وی تصریح کرد: ایجاد مراکز نیکوکاری در داخل مساجد و محله‌ها یکی از سیاست‌های اصلی کمیته امداد در سطح کشور است چراکه با اجرای این طرح، فاصله بین نیازمندان با خیرین کاهش می‌یابد.
ستاری خاطرنشان کرد: در پایان برنامه پنجم توسعه باید 23 هزار مرکز نیکوکاری در سطح کشور راه‌اندازی شود که امیدواریم با همکاری دستگاه‌های مختلف به این آمار دست پیدا کنیم.
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد افزود: با توجه به مرکزیت مساجد هم‌اکنون 15 هزار مسجد واجد شرایط برای ایجاد مراکز نیکوکاری هستند و این در حالی است که به تدریج مساجد دیگر به این طرح افزوده خواهند شد.
وی در خصوص چگونگی فعالیت مراکز نیکوکار و خدمت‌رسانی آنها به نیازمندان، گفت: اولویت فعالیت این مراکز، شناسایی نیازمندان و تهیه فرم برای کمک به آنهاست که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته است.
ستاری در ادامه در خصوص برگزاری جشن رمضان در سال جاری گفت: خوشبختانه آمارها و ارقام کمک‌ها نشان‌دهنده پرشکوه جشن رمضان در سطح کشور است که امیدواریم تا پایان رمضان این جشن پر شکوه برگزار شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها